Околовита• 10 ноября 2024

При купівлі квартири, вас би хвилювали борги сусідів по стояку?

So_so• 10 ноября 2024
Нет

katenka_• 10 ноября 2024
Нет
Повітруля• 10 ноября 2024
Меня б интересовало, почему эти долги появились. Если они алкаши и всё пропивают, то нафиг таких соседей, хоть с долгами, хоть без.
автор Околовита • 10 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Нет
А якщо цей сусід на останьому поверсі, і опалення централізоване, і не буде доступу до квартири
Гадаю_По_шнуркам• 10 ноября 2024
Яким боком можуть хвилювати борги сусідів?)
Повітруля• 10 ноября 2024
Ответ дляОколовита
Легким движением руки двери превращаются, превращаются двери в элегантную рухлядь...
автор Околовита • 10 ноября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Можуть жити алкаші чи наркомани, можуть бути проблеми з опаленням, якщо пробка, або з водою, якщо там з трубами капець, а грошей на ремонт у них нема

Большой секретик• 10 ноября 2024
Ответ дляОколовита
А доступ в квартиру не дают исключительно неплательщики,?
Большой секретик• 10 ноября 2024
Ответ дляОколовита
А могут быть совершенно обычные люди,которые просто решили не платить
Гадаю_По_шнуркам• 10 ноября 2024
Ответ дляОколовита
То це не борги хвилюють, а наявність неблагополучних сусідів.
Це інше.
Так, сусіди алкоголіки чи наркомани мене б хвилювали, а от наявність боргів - ні
автор Околовита • 10 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
109 тис боргу за 1 кімнатну 33 кв.м. Це скільки треба не платити?
So_so• 10 ноября 2024
Ответ дляОколовита
Не совсем понимаю Вас. Его лично от отопления отрезать невозможно.
So_so• 10 ноября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Це інше.
+1, это другое
Гадаю_По_шнуркам• 10 ноября 2024
Ответ дляОколовита
Це проблеми їх. Ви яким боком до того боргу? А вони дограються, що заберуть у них через суд ту квартиру, та продадуть за борги
Альдебаран• 10 ноября 2024
у нас в доме из-за долгов лифт не ремонтируют(( вот так
работает 1
Тримбулька• 10 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
работает 1
Это нарушение закона. Вы оплачиваете услугу? Вам ее не предоставляют. Через суд можете заставить УК выполнять обязательства.
Ниф_ниф• 10 ноября 2024
Ответ дляОколовита
Вас то не обходить
Г@Л@В@ломка• 10 ноября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Це дуже важко довести і важко втілити в життя, малоймовірний сценарій
Аленький носочек• 10 ноября 2024
Ответ дляОколовита
Як ви все це збираєтесь узнавати?

Ростки жимолости• 10 ноября 2024
Ответ дляТримбулька
В нас дах не ремоньують, бо боржники. Мотивують, що недостатньо ми сплачуємо, щоб отримувати коштовні послуги. Пропонуюь працювати з сусідами, щоб сплачувал
Говорилка• 10 ноября 2024
Ответ дляОколовита
Вас без отопления не оставят. Сейчас карты блокируют, чтоб долги изъять. До конца войны не должны людей за коммуналку преследовать и отключать комуслуги.
Тримбулька• 10 ноября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Продолжайте платить))
У вас нет полномочий давить на соседей. Они должны не вам, а УК. Только врагов наживете.
автор Околовита • 10 ноября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Вас то не обходить
Обходить