Подскажите, если есть активная карта для выплат, можно новую не делать, а указывать старую?
И можно ли на пакет Малюка сделать карту до рождения ребенка, или только после?
И что дает услуга Е-малятко, как ею пользоваться?
Ответ дляandronata
Карту для виплат можна нову не відкривати. Пакунок малюка карту можна відкрити до народження дитини. Просто термін дії рік, тому чим раніше до народження відкриєте, тим раніше вийде термін, швидше треба буде після народження дитини витратити кошти.
Термін дії картки пакунок малюка 4 роки. Просто гроші з неї потрібно витратити протягом року після народження дитини
Ответ дляandronata
Спасибо, а обязательно идти в отделение или можно онлайн