Курочка• 11 ноября 2024

Что у вас будет на ужин?

Кондуктор трамвая• 11 ноября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
На диете сидела, как советчицы
Молодий гусак.
Файна шафа• 11 ноября 2024
Ответ дляПоміркована думка
Голод явно не на пользу вам, появилась агрессия к посторонним людям и занатно замедлилась мозговая деятельность.
Посмотрела бы на Вас после 2 яблок до 14.20 .
В 14.25 бутерброд будет.
Сегодня котенка спасла. Собака немного примяла его. Хозяйка котейки в 15.30 будет если это ее котейка заберет. Печь топила, заготовки сделала до вечера хватит. Рука болит,травмировала.
Кондуктор трамвая• 11 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Самі порішали її?
В селі тітка тримає господарство, то чоловік боїться різати свиней, курей, приймати пологи в коров.
Вона все сама.
Каже, так жалію, шо на патологоанатома вчитись не пішла.
Цікаво буває, які в селі можуть залишитись розумні і рішучі люди. Зроду не зустрічала таких талановитих математиків, як моя тітка
Тато
В мене діти в медичному університеті навчаються але нікого не ріжуть
Губи до вух• 11 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Гуска з яблуками і курагою
Та скоріше вже її в пічку відправляйте, щоб зігрілісь, бо вона на вигляд дуже змерзла
ПочтальЁнша• 11 ноября 2024
Не успела позавтракать, а вы уже про ужин, автор
Губи до вух• 11 ноября 2024
Ответ дляБулькаю
Картопляне пюре, гуляш з свинини, і є величезне бажання насмажити чебуреків.
Ну і, звісно, салат з свіжих овочів.
Точно! Треба лінивих чебуреків насмажити
ПоЗиТиВнАя• 11 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Жах, а ми беремо їх продукцію вже роки три-задоволені, не все смачнюще, але чверть товару нам точно смакує, а головне швидко можна повечеряти, покласти обід чоловіку на роботу.
Я вас розумію. Життя зараз таке в людей, що на готовку спробуй знайти час. Ще й на страви, які займають немало часу.
Бачу багато молодих мам з дітками набирають всього. Це зручно.
Але отакі історії тоже бувають. Там же ніхто не контролює той процес готовки, франшизу купили і хоч в підвалі ліплять ті вареники.
Якщо задуматись там антисанітарія може бути на раз два. Хто попало готує ту їжу і де попало
Поміркована думка• 11 ноября 2024
Ответ для Файна шафа
В 14.25 бутерброд будет.
Удалено администрацией...
Кондуктор трамвая• 11 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Вона виглядає краще за вас, не хвилюйтеся.
Ms. Откровенность• 11 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
кефир с отрубями. уже месяц как отказалась от ужина,только кефир с отрубями. минус 4,5 кг. муж будет кушать то,что вчера приготовил- голубцы вчера крутил и пиццу пек. есть еще овощной суп
а во сколько обед у Вас?
Сірничок• 11 ноября 2024
Деруни будуть з домашньою сметаною.
Меня много• 11 ноября 2024
Ответ дляПоміркована думка
Можно подумать, что у вас первый раз выключили.
Не перший але без попередження. Вирубили і все
Меня много• 11 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У нашій Галі знайомі кусок канцелярського ножа в варенику розкусили.
І щось я так і не наважусь там взяти спробувати. Так сама оце і товчусь на кухні
Я там голубці брала. Фу
Поміркована думка• 11 ноября 2024
Ответ дляМеня много
Тю, так всем так вырубили сегодня. Я думала, что за два года массовых обстрелов, все уже давно имеют дома какой-то запас продуктов, которые можно поесть и без света.
ПростоБелка• 11 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
а во сколько обед у Вас?
уже был -с 13 до 14
Хата на мати• 11 ноября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Вы спите до обеда?!
Фісташкова кава• 11 ноября 2024
Ответ дляСірничок
Деруни будуть з домашньою сметаною.
Хорошая идея!
Хата на мати• 11 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Молоденька. Ми жирну не любимо.
Люди он курячі крила смокчуть і довільні.
А це домашня на пшениці вирощена
Какой у вас доход?
ПростоБелка• 11 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Гуска з яблуками і курагою
фу. якийсь синій трупашник
Фісташкова кава• 11 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Вы спите до обеда?!
Можно и в 12 позавтракать, не обязательно в 8 утра)
ПоЗиТиВнАя• 11 ноября 2024
Ответ дляМеня много
Я там голубці брала. Фу
Колись поїхала на тиждень до батьків і чоловік пельмені і котлети брав. Казав їсти можна.
Але бачила мами і млинці, і котлетки, і тефтельки, і варенички і що там тільки немає.
Цілими пакетами виносять.
Значить смакує. Чи їм геть все одно що там ті діти їдять
Чай не пью, только кофе• 11 ноября 2024
Гречка з мʼясом,квашені огірки. На десерт приготувала чорносливом з горіхами і сметаною ( щось захотілось)
Репетиторша• 11 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Ще тепла і кров пульсує
Зачем вы написали это...(( Вы ее того сами?((
Кондуктор трамвая• 11 ноября 2024
Ответ дляРепетиторша
А ви думаєте вони самі собі харакірі роблять?
Кондуктор трамвая• 11 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Какой у вас доход?
Яке це має відношення до гуски?
Репетиторша• 11 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Я ничего не думаю, но необязательно описывать детали... Кстати, если бы мне таки пришлось самой, я бы есть не смогла.
Кондуктор трамвая• 11 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
фу. якийсь синій трупашник
Вам чого хвилювалися, ви її їсти не будете
ПоЗиТиВнАя• 11 ноября 2024
Ответ дляРепетиторша
То ви голодною ще не були
Кондуктор трамвая• 11 ноября 2024
Ответ дляРепетиторша
Так люди сумнівалися що вона домашня.
Вас ніхто не примушує читати, деталі
Ви б не змогли, ми їмо
Хата на мати• 11 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Яке це має відношення до гуски?
Має відношення до кураги. Вона недешева