Кошкина мать• 12 ноября 2024
Екс голова укренерго на якого відкрита справа на рахунок крадіжки 1.4 млрд
З´явилася інформація, що ексглава Укренерго Кудрицький втік із України
Так, повідомляється, що 26 жовтня колишній голова державної компанії перетнув кордон із Польщею і того ж дня сів на рейс в аеропорту Варшави.
За наявними даними, раптовий від´їзд Кудрицького може бути пов´язаний із справою НАБУ щодо крадіжки з Укренерго 1,4 млрд грн у перші місяці війни.
Natalia505• 12 ноября 2024
Та нє, то свята людина. Інтерв´ю подивіться з Соколовою. Німб світиться. І премії мільйонні тому кого звільняють, то не премії, то так, виплати за минуле.
Ответ дляNatalia505
Криси побігли,чекайте на зміни
Теж так подумала, що щурі тікають з корабля
Ответ дляMісіс Паф
Літаком не цікаво, от якби через Тису - не дали б втекти
Тоді він був би ухилянт, а літаком, то емігрант
Ответ дляAntiprom
Я не розумію як тут можна використовувати слово ’втік’ а що його ловили чи робили вигляд що йому не дозволять виїхати.. він просто покинув України без наміру сюди повернутись і нести відповідальність перед законом за свої дії
Ви думаєте, що він тут ніс би покарання? Та ну
Ответ дляcoch100
Про друзей ещё новость
Мені здається що епоха зеленського в Україні ніколи не закінчиться і ми приреченні на просирання грошей з бюджету, на втрату територій, на втрату людей.. це такий план путіна, зробити все щоб президентом став боневтік, зробити вибори неможливими через війну, а потім нищити Україну і ззовні і зсередини
Ответ дляAntiprom
А ходили раньше слухи, что зеленский проект путина, была такая версия, обсуждали тут))
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляcoch100
Це проект місцевих олігархів.
Николай-b526• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
а победит всех трамп???
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляcoch100
Не, настоящие бизнесмены не доют свою корову до дна, тут другое.
Кстати что то манька опаздывает)) щас прилетит расскажет какой бетмэн на самом деле зеленский))
Він може і Бетмен, тільки виключно для свого кола. Його родичам, друзям, кумам, сватам, всім дуже непогано. Його оточення має все, про що можна мріяти. Тільки ми тут всі ні до чого.