Кошкина мать• 12 ноября 2024

Екс голова укренерго на якого відкрита справа на рахунок крадіжки 1.4 млрд

З´явилася інформація, що ексглава Укренерго Кудрицький втік із України
Так, повідомляється, що 26 жовтня колишній голова державної компанії перетнув кордон із Польщею і того ж дня сів на рейс в аеропорту Варшави.
За наявними даними, раптовий від´їзд Кудрицького може бути пов´язаний із справою НАБУ щодо крадіжки з Укренерго 1,4 млрд грн у перші місяці війни.
Mісіс Паф• 12 ноября 2024
Літаком не цікаво, от якби через Тису - не дали б втекти
Natalia505• 12 ноября 2024
Та нє, то свята людина. Інтерв´ю подивіться з Соколовою. Німб світиться. І премії мільйонні тому кого звільняють, то не премії, то так, виплати за минуле.
Natalia505• 12 ноября 2024
Криси побігли,чекайте на зміни
автор Кошкина мать • 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Криси побігли,чекайте на зміни
Теж так подумала, що щурі тікають з корабля
автор Кошкина мать • 12 ноября 2024
Ответ дляMісіс Паф
Тоді він був би ухилянт, а літаком, то емігрант
Гимли• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Криси побігли,чекайте на зміни
Да они постоянно бегут, а изменений все нет и нет
Antiprom• 12 ноября 2024
Я не розумію як тут можна використовувати слово ’втік’ а що його ловили чи робили вигляд що йому не дозволять виїхати.. він просто покинув України без наміру сюди повернутись і нести відповідальність перед законом за свої дії
автор Кошкина мать • 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Ви думаєте, що він тут ніс би покарання? Та ну
Antiprom• 12 ноября 2024
Ответ для Кошкина мать
Ні звичайно, закон і відповідальність тільки для плебса) Друзям - все, а ворогам- закон.
Леска• 12 ноября 2024
Як вони заї..ли, коли вже нажеруться падлюки
coch100• 12 ноября 2024
Он понёс назад выделеные ес транши.
Natalia505• 12 ноября 2024
Думаю він інвалід. Травма на робочому місті. Виїхав як непридатний.
coch100• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Про друзей ещё новость
https://sud.ua/uk/news/publication/315339-pravitel...
Antiprom• 12 ноября 2024
Ответ дляcoch100
Про друзей ещё новость
Мені здається що епоха зеленського в Україні ніколи не закінчиться і ми приреченні на просирання грошей з бюджету, на втрату територій, на втрату людей.. це такий план путіна, зробити все щоб президентом став боневтік, зробити вибори неможливими через війну, а потім нищити Україну і ззовні і зсередини
coch100• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
А ходили раньше слухи, что зеленский проект путина, была такая версия, обсуждали тут))
Antiprom• 12 ноября 2024
Ответ дляcoch100
Дуже в це повірю
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляcoch100
Це проект місцевих олігархів.
Николай-b526• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
а победит всех трамп???
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляНиколай-b526
а победит всех трамп???
Ні. Китай. Глобально.
coch100• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Це проект місцевих олігархів.
Не, настоящие бизнесмены не доют свою корову до дна, тут другое.

Кстати что то манька опаздывает)) щас прилетит расскажет какой бетмэн на самом деле зеленский))
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляcoch100

Він може і Бетмен, тільки виключно для свого кола. Його родичам, друзям, кумам, сватам, всім дуже непогано. Його оточення має все, про що можна мріяти. Тільки ми тут всі ні до чого.
Alena.i• 12 ноября 2024
Хто втік, то тільки звичайні українці ухилянти, а він чесна людина, перетнув кордон бо вмирати боїться.