Потішаюся• 14 ноября 2024

Подруга

Є онлайн подруга, ми часто пілкуємося. Можна сказати, щодня.
Зараз у мене складний період в житті, у тата важка хвороба, підтвердився поганий діагноз.
Подруга дзвонить, роказувати про своє. Про своі побачення на СЗ, мужиків і тд
Мені не до цього. Мене це дуже дратує.
Скидує приколи, які, мені здається не в тему зовсім.
Чи це я не нормальна чи моя реакція?
Як попросити іі залишити мене в спокої?
Мене не треба відволікати таким.
Мені треба мій ресурс на свою сім‘ю.
Я хочу більше часу проводити з сім‘єю. З чоловіком, донькою, батьками.
Або одна зі своїми роздумами. Або на порадниці, якщо хочу почути відповіді на свої питання.
А іі бомбьожка «смішними» на іі думку смс, або проблемами в нових відносинах мене не цікавлять від слова «зовсім»
автор Потішаюся • 14 ноября 2024
Вона думає, що якщо розказуватиме про себе, то мене це відволіче. Хоче як краще
Леди_в_ночи• 14 ноября 2024
Вы ей прямо сказать не можете что у вас на душе и как вы хотите что бы она вас поддержала?
автор Потішаюся • 14 ноября 2024
Скинула такий жарт.
Чи то мої лижі не їдуть чи що?
Але у тата діабет, ниркова недостатність і ще купа всьогг. Мені не смішно якось
Просто каралева• 14 ноября 2024
То напишіть їй те саме, що тут. Які проблеми?
Коли в мене померла мама, я так і написала подрузі - не дзвони і не пиши , все потім.
Леди_в_ночи• 14 ноября 2024
у вас рот для того что бы говорить, в том числе. Скажите ей)
ото проблема, ейбо
автор Потішаюся • 14 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я хочу щоб вона відчепилася зовсім і чекала коли я сама захочу іі підтримки чи жартів чи порад.
Просто щоб відстала. Не можу сказати, бо це все якось грубо звучить і егоїстично. І не знаю яи це нормально що я так хочу
Просто каралева• 14 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Дайте їй ссилку на цю тему
Леди_в_ночи• 14 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
так и скажите ей.
автор Потішаюся • 14 ноября 2024
Ответ дляПросто каралева
Дякую. Тобто це нормально.
Я сумнівалася чи нормальна моя потреба чи ні.
Дякую вам
А я женатая• 14 ноября 2024
Я в таком случае чат ставлю на беззвучку, а на звонки просто не отвечаю, аргументируя тем, что занята
автор Потішаюся • 14 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
Мені здається це не вихід. Я хочу підібрати слова і закрити це питання.
Щоб чекала поки я переварю і повернуся до звичного життя.
Бринзолетта• 14 ноября 2024
Господи, что за манера каждого встречного называть другом или подругой? Ещё и онлайн. Это посторонний Вам человек, как и Вы ей. К чему эта драма и претензии?
Просто каралева• 14 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Дякую. Тобто це нормально.
Дякую вам
Нормально. Коло мене були найближчі і рідні люди, мені цього було достатньо. Теревенити з подругами мені геть не хотілось.
Нервогенератор• 14 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Можна ж сказати якось ввічливо -
вибач, але в мене зараз такий період, що немає сил та енергії спілкуватися, давай зробимо невелику паузу, я подзвоню тобі як буду в ресурсі, зрозумій мене правильно і не ображайся
автор Потішаюся • 14 ноября 2024
Ответ дляПросто каралева
Щиро дякую. Камінь з душі.
❤️
автор Потішаюся • 14 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
Можна ж сказати якось ввічливо -
Дякую❤️ Краще і не скажеш. Я плачу другий день і голова не варить. Ваш приклад звучить дуже коректно і делікатно. Ідеально. Скопіюю і вставлю
автор Потішаюся • 14 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Ми більше року спілкувалися майже щодня
автор Потішаюся • 14 ноября 2024
Всім дякую за відповіді❤️
Я думаю, це питання вирішено
Бринзолетта• 14 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Ми більше року спілкувалися майже щодня
И что из этого?
автор Потішаюся • 14 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
И что из этого?
Не знаю
Все ж треьа якось було сформулювати думки.
Не просто кидати в ігнор