Обнимашкина• 14 ноября 2024
Lonza взуття
Яка якість в цього виробника? Китай це зрозуміло, зараз більшість Китай. Можливо хтось носить.
Мозговая пилочка• 14 ноября 2024
Мне неудобные. Качество соотвовало цене, но я брала несколько лет назад
Обнимашкина
• 14 ноября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Ті, що мені сподобалося 6600 грн. Цікаво чи якість буде відповідати вартості
Мозговая пилочка• 14 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Дайте ссылку. Я брала, как очень бюджетные
Обнимашкина
• 14 ноября 2024
Дона Ко Ко• 14 ноября 2024
Кроссовки у них брала себе и дочери
У моей убийцы обуви держатся пока нормально))) и цена более менее адекватная
Чупа-чупс• 14 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Ну за 7 к можна взяти Марко Поло або Тімберленд. В мене з Лонза є літні чорні шкіряні шльопки за 1200. Літо відносила, але от рівно на ці гроші вони й виглядають після сезону носки. Зимові б не брала. 2 тижні тому переміряла все що можна в Республіці, такого ж плану як ваші шукала. В мене проблемні ноги, переломи пальців, не все зручно. Найзручніші виявились Джеокс і Тімби. Купила Тімби за 5
Обнимашкина
• 14 ноября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Та ну, точно не стоят
Мені дуже подобаються.
Мозговая пилочка• 14 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Мені дуже подобаються.
Тогда берите. Но качество там на 2т
Обнимашкина
• 14 ноября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Тогда берите. Но качество там на 2т
Сестра Kachorovska взяла за 10000 теж немає що в руки взяти. Якість зараз ніяка
Мозговая пилочка• 14 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Я взяла панама джек. Отличные
Обнимашкина
• 14 ноября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Я взяла панама джек. Отличные
Я їх маю дві пари. 6 років в 2 роки.
Мозговая пилочка• 14 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Я їх маю дві пари. 6 років в 2 роки.
После них лонза- обнять и плакать
Обнимашкина
• 14 ноября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
После них лонза- обнять и плакать
Черевики, як черевики.
Тріль!• 14 ноября 2024
У меня кроссовки, покупала прошлой осенью. По удобству не самые лучшие, в сравнении с нью беленсами уступают, но к качеству вообще никаких претензий, ношу их и в этом сезоне, вид не потеряли, выглядят совсем как новые
Обнимашкина
• 14 ноября 2024
Ответ дляТріль!
Дякую
Обнимашкина
• 14 ноября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Часто пишуть, що важкі
Одна_на_всей_планете• 14 ноября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Покажіть, будь ласка, які купили, теж проблемна нога, нічого знайти не можу
Чупа-чупс• 14 ноября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
В мене не зимові. Без утеплення, звичайні галоші) але дуже зручні, легенькі і не вагомі на нозі
Обнимашкина
• 14 ноября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Якщо вам на проблемну ногу, то звичайно варто обирати зручне. Мені б такі нк підійшли