Ушла и Пришла• 15 ноября 2024

Щоб купили, один дорогий бюстгалтер чи 2 дешевших?

Раніше завжди купувала тільки Польську білизну, вона мені підходить і по якості норм, було багато комплектів і окремо бюстів, зараз потрібно оновити , дивлюсь на ціни - жесть(( Вчора приміряла в одному з магазинів ТМ Lanny mode, модель сподобалась, але думаю по якостsы вони гірші, але по ціні можна взяти 2 шт на ті ж гроші , що і 1 шт польський...
Мурзилка• 15 ноября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
та звісно не єдиний, і я хочу одразу декілька брати..
Тоді беріть польській, в якому ви впевнені і точно знаєте, що будете його носити із задоволенням
Простоваля• 15 ноября 2024
Ответ дляalisarich
New Yorker
спасибо) надо зайти
автор Ушла и Пришла • 15 ноября 2024
Ответ дляГореотума
А какие о польские и хорошие, дайте ссылку,
AVA, Kinga, Kris line. Беру в інсті вже багато років в двох магазинах
Не прохожу мимо• 15 ноября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
ну от в тому то і річ, що за 2 польських можна купити 3 китайських, а то й 4)))
Вы знаете.....если можете, купите лифчик хороший. Который хотите. Если деньги на покупку есть. То не отказываете себе хоть в лифчике.
У меня их 15 штук. Удобных мало из них. Периодически покупаю по настроению если попадается потому, что 75 д проблема. И китайские с украинскими иногда и любимые
Вимагаю спілкування• 15 ноября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
650, така сама модель в інсті можна знайти за 450-500...
Так іх ціна в закупці до 300
Непереможна• 15 ноября 2024
выбрала бы один подороже.Триумф ,ойшо,вика -удобны,носятся годами .Ситуативные покупки тоже есть,но ,как правило,лежат до особого случая)
автор Ушла и Пришла • 15 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
А яку модель берете?
в мене різні були моделі, зараз на такі дивлюсь
Ластовиння• 15 ноября 2024
У меня есть бюстгальтеры от 300 до 2500. И самый зараза удобный с территории минимальных цен за 300 грн, он стремный, но как вторая кожа.
автор Ушла и Пришла • 15 ноября 2024
Ответ для4есотка
Купіть хоча б 1 раз в стоках тріумф, про інші потім і думать не будете
в мене були... мені польща краще підходить
Оно само купилось• 15 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
1 дорогой, что бы не давил, не тер, шлейки не отстегивались, там как правило, и посадка по груди правильная, и ткань не синтетика
У меня есть белье agent provocateur, оно из довольно жесткой синтетической сетки🤣
Но это не на каждый день конечно, на выход🤣
Рятівник Малібу• 15 ноября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Балконет, правильно?
Я собі ще беру Джордж. Непогані за свою ціну - головне кісточки не вилазять. Перу тільки вручну, останнє полоскання в машинці на 800 обертів.
Якщо є можливість, замовте на пробу.
Моя любов Клео, але зараз мені дорого, перейшла на Джордж.
автор Ушла и Пришла • 15 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Балконет, правильно?
Якщо є можливість, замовте на пробу.
купувала Джордж... прольот(((
Сирожено_пирожено• 15 ноября 2024
Самое дорогое из всей моей одежды, это белье) поэтому, ответ очевиден.
аромат Жука• 15 ноября 2024
Якби доводилося так вибирати, то в першу чергу думала б, який я хочу і мені реально подобається і комфортний, а в другу- що в житті пішло не так, що покупка бюстгальтера стала такою подією в житті і потребує стільки уваги.
Трактор Віка• 15 ноября 2024
Шукаю в секонді,ціна нормальна
аромат Жука• 15 ноября 2024
Я тенезіс ношу, без пушапу, дуже комфортні. І ціна нормальна завжди.
автор Ушла и Пришла • 15 ноября 2024
Ответ дляаромат Жука
в моєму житті пішло не так? війна! Можливо у Вас нічого не змінилось , я за Вас рада
175см55кг19лет (она)• 15 ноября 2024
*за ціною
*за якістю

Ваша вчилка.
вАлнуюся сильнА• 15 ноября 2024
Ответ дляalisarich
Я в прошлом году взяла копеечный бюстгальтер, из-за конкретного цвета, думала раз надену и выкину, оказался очень классный на удивление. Взяла по акции за 2 €
Нью йоркер вміє дивувати. Купила за 40 грн бюст до купальника на пушапі. А він настільки зручний виявився, сидить дуже гарно, все тримає, не давить ніде, що його і знімати не хочеться. Я собі накупила білих і хожу в них.
Шумелка Мышь• 15 ноября 2024
На сайте ажур сейчас акция. Два лифчика за тыс.грн
автор Ушла и Пришла • 15 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
я малій беру там білизну, а принципі задоволена якістю , останній бюст прям дуже гарний
Шумелка Мышь• 15 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Балконет, правильно?
Якщо є можливість, замовте на пробу.
Клео тоже классные, но сейчас у них почему-то многих базовых моделей нет, те что были раньше.
аромат Жука• 15 ноября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Війна навколо всіх. Спробую пояснити - що людині саме важливе?- час і його якісне застосування. Тобто, елементарні рішення мають прийматися швидко, складні - довше. Купити бюст це зайшов і вийшов, навіть задуматися треба максимум поки приміряєш. Все. А ви стільки увагу, часу і енергії вкладаєте в елементарне, що або у вас багато вільного часу або не має інших пріоритетів. Ви що реально не розумієте який вам треба і що ви хочете носити, що люди з форуму які не знають ваших потреб в такому питанні порадять...
автор Ушла и Пришла • 15 ноября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
*за ціною
*за якістю

Ваша вчилка.
дякую) запам´ятаю
Рятівник Малібу• 15 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Так, є таке :(
Біток чи ефір?• 15 ноября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Я якось на Алі замовляла. Безшовні, по 100 грн. Там відгуків було пару сотень)

То він був дуже зручний) і носився довго.
автор Ушла и Пришла • 15 ноября 2024
Ответ дляаромат Жука
я чудово розумію, що мені треба, я хочу почути пораду на досвіді інших, чи можливо зекономити на цій покупці чи не варто.
Редиска Я• 15 ноября 2024
у меня большаая грудь и подбираю исключительно УДОБНЫЕ бюстики, есть и дешевые, есть и дорогие, акцент не на этом
Хочу на Балі• 15 ноября 2024
Бюстгальтер наверное тот что подходит. Это ж не трусы
Попа как у Кардашьян• 15 ноября 2024
Смотря что считать дорогим, Самые дешевые одноразовые, пару месяцев и выбрасывать, гривен за 500 пару лет проживет, более дорогой тем более. Покупать самые дешевые смысла нет.