Alena.i• 15 ноября 2024

Бачили як в Щасливому тцкшнік стріляв у чоловіка, який втікав.

Новий рівень полювання на чоловіків, можна вбивати прямо на складах
В мене немає слів
Leto32• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
Люди сами это позволяют , десятки миллионов людей !
Тссс ,они вiльнi та незалежнi
автор Alena.i • 15 ноября 2024
Ответ дляSandr1n
нє, нє, нє, нас там нєбіло - і ’потерпілий’ не водій вантажівки, а всього лише якийсь пасажир, а стрілюячий - не з тцк, а з дфтг, ну і пуля не пуля, а резинова кулька, а.. і стріляв у же він не у громадянина, а у повітря, звісно, ж, між ними купа повітря була..
кароче, розходимось, спимо далі
Готово!!!❗️Чоловік, який втік з автівки, що перевіряли ТЦК у Щасливому, вдарив працівника муніципальної варти, – нова версія від Сухупутних військ

За їх даними, група оповіщення перевіряла документи водіїв та пасажирів авто, що рухалися дорогами Пристоличної громади.

Під час однієї з таких перевірок виявилося, що водій автомобіля перебуває в розшуку за порушення правил військового обліку.

А пасажир цього ж авто – вибіг з нього, вдарив працівника муніципальної варти і почав тікати.

Працівник «Муніципальної варти», якого вдарили, – побіг за чоловіком і вистрілив з травматичної зброї.

Потерпілі відсутні, чоловік втік у невідомому напрямку.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ