Так точно!• 15 ноября 2024

Тема просто поговорити. Зраджує своїй дружині - це означає тільки одне.

Якщо чоловік зраджує своїй дружині.
Це означає тільки одне.Що він не вважає більше її привабливою жінкою.Чи згодні ви з цим? Ваша особиста думка?
Сирожено_пирожено• 15 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Ви готові проміняти комфорт та стабільність заради сексу одноразового?
В мене не має одноразового сексу
Сирожено_пирожено• 15 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
Жоден чоловік не піде поки не трахне, бо секс дуже важливий у відносинах.
Для більшості так, але і такі є
Мой завтрак• 15 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Шикарно займаюсь. Я десь писала саме про секс чоловіка і жінки? Читати навчіться. Я писала про мжм, мжмж, свінгери, і все таке інше. Де толпа народу
Толпа народу/свінгери то обмін партнерами, а нє коли вас одну три мужика шпілить
Накладні мюслі• 15 ноября 2024
Ответ дляФайна пані
Якщо Ви любите манго, спробуєте ананас чи полуницю не означає, що Ви перестали любити манго.
Хочеться різних смаків, різних вражень, особливо, коли все навколо таке апетитне і доступне.
Пробуйте досхочу, якщо вільні або партнер не проти. А зрада - це коли за спиною партнера трахаються з іншими, це нечесно і непорядно
Мой завтрак• 15 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
А якщо чоловік з вами одружився за умови що ви небудите курити, або умовно мясо/солоденьке їсти...а по суті це робити втіхаря за спиною!!!
То це буде зрада???
Накладні мюслі• 15 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
То це буде зрада???
Тема про подружню зраду, не вірність у відносинах. Ви плутаєте поняття
Сирожено_пирожено• 15 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
То це буде зрада???
Шось вас не туди понесло, ви порівнюєте не порівнюване
Сирожено_пирожено• 15 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
А я не можу уявити секс з кимось іншим...бо кохаю одного. Мені не те що секс, мені навіть дотики противні були б від інших, поцілунки..
А як же мжм, мжмж? Ви щось в показах плутаєтесь
автор Так точно! • 16 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
Ну у вас може вже кохання проходило, у мене ні, просто в певний момент постійне спілкування з іншим дало збій
Не шукайте собі виправдань.
автор Так точно! • 16 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Яка ви смішна, якщо чоловік кобелина і для нього є нормою зрада, то це просто кобель, без принципів, без виховання , без кохання і йому всеодно у кого тикати
Згодна.Або якщо є проблеми в родині і від боїться дружині докорити.
автор Так точно! • 16 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Это означает только одно- он кобель
Да.Или есть проблемы в семье,про которые с женой по каким-то причинам говорить боится или стесняется.
автор Так точно! • 16 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Коханим зраджують якраз і дуже часто
Мда...
автор Так точно! • 16 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Що заважає бути порядною і чесною людиною? Розведись, а не наставляй роги.
Згодна.Чоловіків море.
автор Так точно! • 16 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
О, цікаво, свінгери на порадниці
Аноніми ж.
автор Так точно! • 16 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
Ну так вийшло, кожен має право на помилку. Якби не кохала то звісно розвелась би
Не шукайте собі виправдань.
автор Так точно! • 16 ноября 2024
Ответ дляМайская киска
У мене є знайомий, який 35 років в шлюбі. Одружився з першим своїм коханням, народили двох дітей. Його дружина не доглядала за собою, не фарбувалася( а йому подобалось, коли жінки фарбуються), він хотів проводити з нею час- у неї городи, село ( хоча жили в Києві).Вона вже в 30 поводилася та виглядала як тітонька в 60. І він собі найшов ту, що дала йому те, що він не отримував. І тривали ці стосунки понад 10 років.
Але що йому заважало з дружиною розлучитися?
автор Так точно! • 16 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Для чого така сім´я? З пів вокзалу або з пів базаром перетеребонились і норм живуть далі, фу
100%
автор Так точно! • 16 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну а для чого йому дружина зараз? Нехай розводиться, а не роги наставляє
Щоб готувала,прала. Безсовісне мужло
автор Так точно! • 16 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Згодна.
Туся муся• 16 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
Нет. Он кобель и не надо его выгораживать.
Рання пташка• 16 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
Не шукайте собі виправдань.
Ок, домовились