Роблю тотальне розхламлення квартири. І є досить велика колекція парфумів відливантів. У свій час був інтерес, купувала. Потім сталась вагітність, декрет і я довгий час не користувалася парфумами взагалі. А коли повернулася до колекції, то зрозуміла, що парфумерні смаки змінилися. Зараз надаю перевагу спокійним повсякденним ароматам, не солодким і складним як колись. Тепер думаю, що робити з цими парфумами. Продавати, то багато мороки все описувати і по одному відливанту продавати. Дарувати шкода, бо багато грошей було за них заплачено у свій час.
Подумала, що може хтось хоче обміняти початий флакон парфумів, що не підходять, на певну кількість моїх відливантів? Зберігання було по усім правилам: в темному прохолодному закритому від світла місці.
Відповів всім• 15 ноября 2024
Ну вот обменяла я у вас вашу коллекцию. А у большинства испортился запах. Чё делать будем? Где гарантия, что у вас отливант оригинал?
Небалувана Галя• 15 ноября 2024
Мне кажется отливанты б/у никому не нужны, отдайте какой-то родственнице
Ответ дляВідповів всім
Та немає гарантій, згодна. Все на довірі і чесному слові. Але ж люди купують з рук відливанти, флакони. Ризики присутні завжди. Я в свій час була активною учасницею форуму, де ми купували оригінальний флакон парфумів і розпивали його серед бажаючих учасниць. Сумнівів у оригінальності у мене ніколи не було.
Пацелуйнитуда• 15 ноября 2024
Ответ дляandronata
Тоді продавайте з описом да і все, мінятись навряд хто захоче
Новорічна пальма• 15 ноября 2024
Ответ дляandronata
Тут не зовсім достовірна інформація. Щось зі списку вже не актуальне, а деякі парфуми я так і не додала.
Эйфорию тут кто-то много раз просил продать недорого.
Вкуси мене• 15 ноября 2024
Ответ дляandronata
Так сфоткайте и продайте на олх,или отдайте кому-то
пионерка_маша• 15 ноября 2024
Ответ дляandronata
А що схоже на запах білих квітів?
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляandronata
В атомах по 10 мл і 5 мл
ну вот цена того версаче столетней давности ? - 100 грн
Джавеліна• 15 ноября 2024
Ответ дляandronata
Так я солодкі компоти розлюбила. А колись саме такі подобалися.
Користуйтесь, як ароматами для дому.
Алина-1240• 15 ноября 2024
Перебрать и пользоваться которые нравятся,остальные отдать родственникам,подругам,маме...зачем покупать тот спирт ,а потом хранить годами?оно же протухло давно
Кишмишная Мая• 15 ноября 2024
Помогу вам расхламить квартиру, так и быть. За небольшую доплату с вашей стороны.
Ответ дляАлина-1240
Тоді було хоббі, яке приносило радість і задоволення. Я не думала, вагітність змінить парфумерні смаки.
Алина-1240• 15 ноября 2024
Ответ дляandronata
Ну парфюм покупают пользоваться)))странное хобби,накупить спирта и хранить