porf• 15 ноября 2024

У кого были блески для губ Лореаль и Диор - они одинаковые по эффекту?

Пишут ,что Лореаль бюджетный аналог .
автор porf • 15 ноября 2024

Білий шум• 15 ноября 2024
У меня такой от Диор. Норм. Но все равно долго не держится.
Sonne8752• 15 ноября 2024
Оба не очень
Мне по крайней мере
Asteroidea• 15 ноября 2024
Ні. Бюджетний але не аналог. І відчувається це коли після Діору переходиш на щось бюджетне. Коли з Кіко переходиш на Діор, то наче немає суттєвої різниці. А коли навпаки, то різниця відчувається. З Лореаль так само.
Я взагалі блиски не дуже люблю і не можу сказати, що мені прям дуже сподобався Діор, але все одно різниця є
Sonne8752• 15 ноября 2024
Ответ дляAsteroidea
а что вам в нем нравится?
апликатор неудобный, продукта набирает мало, по стойкости абсолютно обычный
в чем его плюс?
Weero• 15 ноября 2024
Двійники на губах. Я різниці не відчуваю. Ну у Діор аплікатор мені зручніший, це все.
inna5577• 15 ноября 2024
Не, автор, люкс есть люкс
Asteroidea• 15 ноября 2024
Ответ дляSonne8752
а что вам в нем нравится?
в чем его плюс?
Мені якраз подобається аплікатор і те, що набирає невелику кількість блиску. Не можу сказати, що це відчувається як мало. Я краще 2 рази наберу і окремо нанесу на кожну губу. Навпаки не люблю коли на аплікаторі багато, мені так не зручно
Asteroidea• 15 ноября 2024
Ответ дляWeero
У Діора все ж таки ніжніща структура і мерехтіння наче тонше. Різниця ледве помітна, але є. Можливо це субʼєктивно

Weero• 15 ноября 2024
Ответ дляAsteroidea
Можливо, але я на собі її не бачу
автор porf • 15 ноября 2024
Ответ дляWeero
А какой из них вы купите второй раз ??
Weero• 15 ноября 2024
Ответ дляporf
А какой из них вы купите второй раз ??
Ніякий
Зрозуміла, що плампери/максимайзери/м´ята це не моє, Clarins масла та перфектори мені подобаються більше.
Weero• 15 ноября 2024
Ответ дляporf
А какой из них вы купите второй раз ??
Ну але от якби прям захотіла купувати, брала б лореаль і все, бо різниці нема.
От наприклад між мейбелвн і фенті блисками я відчуваю різницю, хоча теж кажуть, що вони двійники. А лореаль і Діор саме ці двоє - ну таке...
автор porf • 15 ноября 2024
Ответ дляWeero
Ніякий
А catrice , essence??
автор porf • 15 ноября 2024
Ответ дляWeero
Я на нотино заказала поампер Лореаль за 210 грн с бесплатной доставкой,кстати
Weero• 15 ноября 2024
Ответ дляporf
А catrice , essence??
Catrice у мене нема, essence у доньки, beauty bomb здається блиски, там надцять штук їх, у неї в кожній кишені розтикані... Смачненько пахнуть, але з губ зникають за півгодини
Weero• 15 ноября 2024
Якщо подобаються плампери, спробуйте buxom
автор porf • 15 ноября 2024
Ответ дляWeero
Забыла про него , сейчас цены посмотрю
Oksanka_• 15 ноября 2024
Ответ дляporf
фото
Этот самый обычный , долго не держится