Вічний двигун• 16 ноября 2024
Картонні дряпки кігтеточки-ліжанки. Яку краще придбати?
Не можу визначитися яку брати - вісімку чи суцільну? Взагалі від них багато сміття і чи прибирає це роботпилосос. Ще турбує чи не буде зсередини вісімки накопичуватися пил. В кого є такі, поділіться будь ласками досвідом
Знаю бакси• 16 ноября 2024
Ответ дляHench
В мене як на першому фото, майжє не користуються нею. Буває дуже рідко лежить одна жопа з 2х а так в більшості часу - ігнорять.
А ось саморобну з 110 труби і намотаним джутом, кожен день деруть.
Коты все разные. У меня с жгутом стоит, с картонные разлетаются. Но я беру обычные картонные.
Поміркована думка• 16 ноября 2024
Я бы первую брала, именно потому, что внутри второй мусор будет. Моя кошь довольна вообще плоской (как пачка бумаги большого формата). Но она всегда предпочитала драть именно горизонтальные поверхности, вертикальные ни драки, ни мебель не трогает.
Мусора много, но робот справляется без проблем. Что мусора много я поняла только когда робот пару дней не убирал)
Доль Чекомбана• 16 ноября 2024
Мои прекрасно дерут обычные картонки. Просто коробки им отдаю, после новой почты. Практически Диснейленд кошачий - и лазят в них, и дерут, и кусают. Бесплатно)))
сказочное_Бали• 16 ноября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
И некрасиво
Горня капучіно• 16 ноября 2024
Нет, пыль не копится.
Покупаем say meow, потому что все остальные сперли у них идею и дизайн
Котики спать на них очень любят
saymeow.com.ua
Котики спать на них очень любят
saymeow.com.ua
Сиамская сороконожка• 16 ноября 2024
У нас вісімка, але вища. Кіт любить звідти діставати мʼячики та інші іграшки.
Сміття є, але робот-пилосос чудово справляється.
Угги в горошек• 16 ноября 2024
Я брала пласку прямокутну на Розетці, ціна була десь 170 грн, навколо ще обмотала скотчем для надійності. Кіт її любить. Брала вертикальні, не підійшли.
Кофе в лобби• 16 ноября 2024
Ответ дляHench
В та да є.
Спасибо, в та да юа ?
Зашла набрала когтедралка мне вместо когтедралок показали выбирай доставку ?
Горня капучіно• 16 ноября 2024
У нас сейчас такая (фото из сети)
безпечний клей (вода + крохмаль)
Приходит в коробке, которая тоже становится игрушкой-тоннелем
безпечний клей (вода + крохмаль)
Вічний двигун
• 16 ноября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Смотрите по размерам дряпалки и самого кота.
Це ще маленьке кошеня, а розмір в них майже у всіх однаковий
Вічний двигун
• 16 ноября 2024
Ответ дляКофе в лобби
А где вы такие присмотрели ?
Я бы цельную взяла
Ось тут придивилась. В зоомагазинах теж є, але ціни вищі
Вічний двигун
• 16 ноября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Питання не в розмірі, питання в смітті та яка модель зручніша
Вічний двигун
• 16 ноября 2024
Ответ дляHench
Справа смаку. Про трубу ви вже не перша мені кажете 🙈
Вічний двигун
• 16 ноября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Звичайні це які? Можна фото чи посилання, будь ласка
Горня капучіно• 16 ноября 2024
Ответ дляВічний двигун
От них нет столько мусора, как от обычной коробки, которую грызет и дерет котик. Но у нас много лет только сей мяу
Размер можете взять самый маленький, она все равно будет удобна
Вічний двигун
• 16 ноября 2024
Ответ дляПоміркована думка
Такі? Мені перша, як хвиля, сподобалась. І вона невеличка, її таж розглядаю
Работать надо• 16 ноября 2024
У нас та, что цельной петлей. Обе кошки первое время не слазили, теперь стоит у батареи и старшая греется там иногда
Вічний двигун
• 16 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
И некрасиво
Так, згодна. Воно може зручно та економічно вигідно, але неестетично.
Тут как тут• 16 ноября 2024
Ответ дляВічний двигун
раздерет месяца через 3 любую
Вічний двигун
• 16 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Нет, пыль не копится.
Котики спать на них очень любят
saymeow.com.ua
Котики спать на них очень любят
saymeow.com.ua
Яка різниця хто в кого вкрав ідею? Я свого часу купляла ергорюкзак Love&Cary який пошитий по лекалах Мандуки. При цьому наявні моделі Мандуки мені були не зручні. Вважаю що перевагу треба віддавати не першості винаходу, а співвідношення ціна/якість
За сайт дякую, подивлюся обовʼязково
Поміркована думка• 16 ноября 2024
Ответ дляВічний двигун
Не, вообще просто как плоская коробка, набита полосками картона. Без скруглений и красивостей)
А ваша кошка обычно какие поверхности дерет? У меня раньше двое было, вот кот этой дралкой вообще не интересовался, ему надо было строго вертикально повешенная. А кошка от простейший плоской картонной в восторге. И не дерет ничего, кроме неё, и спит на ней.
Вічний двигун
• 16 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
раздерет месяца через 3 любую
По відгуках наче від 6 місяців до року
Вічний двигун
• 16 ноября 2024
Ответ дляПоміркована думка
Ми тільки сьогодні їдемо забирати кошеня і я ще нічого про неї не знаю. Бачила у заводчика вертикальну як стовпчик з джутом та саморобні з труби та килимового покриття, як на підставці. Хозяйка каже що обидві бере, і вертикальну і горизонтальну пласку на підлозі, і накладку на стіну з джгуту теж дере