Воздух в банке• Изменено 17 ноября 2024
Актуальний верхній одяг
Дівчата,підкажіть,який зараз актуальний верхній зимовий одяг? Щоб купить обновку і було на кілька років?
Двлюся,наче знов модні дублянки
Покажіть фото або посилання на сайти
Двлюся,наче знов модні дублянки
Покажіть фото або посилання на сайти
Малявка ще та• 17 ноября 2024
Ви не вмієте зайти на сайти? Купуйте те, що вам пасує і подобається )
ПростоБелка• 17 ноября 2024
Ну в моді оверсайз пуховики
Дублянки, але коли вони гарної якості або взагалі натуральні повністю
Шуби популярні, але якщо штучна, то теж щоб мала гарний вигляд
Воздух в банке
• 17 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
вмію)
але на сайтах і в магазинах продають і те,що було актуальне 100 років тому
наприклад,в інстаграмі підписана на один магазин,то вони шуби тедді рекламують.Ну а вони ж уже не модні
Воздух в банке
• 17 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Ну в моді оверсайз пуховики
пуховик є +- оверсайз,то буду вважати,що в тренді
шуба є (2 штуки),але натуральні і фасон вже не дуже модний-норка поперечна розкладка хутра і норка трапеція
хочу щось таке,не знаю що
дивлюся на дублянки
але ще для мене головне,щоб тепло було
хочу щось таке,не знаю що
дивлюся на дублянки
але ще для мене головне,щоб тепло було
Воздух в банке
• 17 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Повно тем про верхній одяг.Невже це проблема?
мені так))
Малявка ще та• 17 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
вмію)
То якщо вам усе неактуальне, то чим же з вами ділитися? Шукайте собі актуальне
Невидимка Майя• 17 ноября 2024
Подписана на закрытую группу стилиста. Вот накидаю вам фоток актуальных пуховиков-курток. Экошубы тоже сейчас в тренде.