Мішечок щастя• Изменено 17 ноября 2024
Чи повинна мама, коли кудись іде з дітьми, одягатися скромно тобто не вульгарно?
Якщо Мама,Тато,Діти приблизно 7-12 років підуть на пляж і мама з гарною фігурою одягне визивающий купальник подібний до стрінгів то чи буде з її боку це виглядати не культурним
Нагадую вона з дітьми пішла на пляж
Чудовий каламбур• 17 ноября 2024
Взимку на пляж?
Я б хвилювалася про психічне здоров´я жінки яка взимку іде на пляж в купальнику.
После шести ни-ни• 17 ноября 2024
Якщо мама у пошуку нового тата, то так, вона може навіть зовсім не одягатися. Якщо питання із пошуком закрите, то до чого світити анусом та голими грудьми у присутності чоловіка та дітей і ловити погляди оточуючих?
Мішечок щастя
• 17 ноября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
А до чого тут яка фігура
Чим красивіша фігура тим більша ймовірність що на неї будуть дивитися інші чоловіки
Мішечок щастя
• 17 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Взимку на пляж?
Ну там ж не написано що саме зараз на пляж, а по-друге можливо родина живе там де зараз тепло
После шести ни-ни• 17 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
На одягнену недоречно людину будуть дивитися незалежно від віку, статі та фігури.
ЯблокоРаздора• 17 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ну же вже проблеми тата. Але є чоловіки, яких заводить, що їх жінку всі хочуть
После шести ни-ни• 17 ноября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Куколди, наприклад
Ms. Откровенность• 17 ноября 2024
Ответ дляВсе возможно
А если папа с красивой фигурой? Стринги можно?))
Я так понимаю стринги на папе?
Мішечок щастя
• 17 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Ні, ненормально
Треба на пляжу вдягати паранжу, а не світити жопою
Ні но є скромні купальники є відверті
Пригаю-цибаю• 17 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ні но є скромні купальники є відверті
Вважаю якщо фігура дозволяє то це класно
После шести ни-ни• 17 ноября 2024
Ответ дляВсе возможно
І дітям також стрінги роздати. Фемелі лук,чо
ЯблокоРаздора• 17 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
А як може фігура не дозволяти
Чудовий каламбур• 17 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ну якщо вам в стрінгах нічого не випадає і не заважає то одне.
Але скоріше за все ваш чоловік хоче щоб на зайві см вашого тіла він дивився окремо від усіх на пляжі.
Все ж таки треба вдягатися відповідно якщо ви з дітьми то будьте скромніші у виборі купальника.
ЯблокоРаздора• 17 ноября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Тато і хлопчики-підлітки у стрінгах , маму - скромніше
Ms. Откровенность• 17 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ні но є скромні купальники є відверті
Вульгарность зависит от подачи купальника, а не его откровенности.
Тут больше вопрос уместности.
Если эту пару все устраивает, то о чем мы тут дискутируем?
Тут больше вопрос уместности.
ЯблокоРаздора• 17 ноября 2024
Якщо серйозно, то моєму синові скоріш за все було б неприємно знаходитись поруч і відчувати, що мама сексуально приваблює інших чоловіків відвертим одягом.
ГейТуда• 17 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
И шо? Полно красивых фигур моложе и без двоих детей.
Нічого вдягти• 17 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
А що на неї будуть дивитись її діти, її ніяк не турбує?
Ms. Откровенность• 17 ноября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Такое впечатление, что я единственная выбираю купальник для себя а не окружающих.
Если мама в поиске, то она и в супер закрытом купальнике будет вести себя вызывающе, чтобы обратить на себя внимание.
Нічого вдягти• 17 ноября 2024
Ответ дляМerida
Мама не голая
Пусть смотрят
То й мужики нехай дивляться, не гола ж.