Зараз все скажу• 17 ноября 2024
Чи має право жінка, яка ніколи не працювала (домогосподарка)
право на браслет за 30 тисяч?
Чоловік сказав,що ніколи мені такий не купить ,бо занадто дорого це.
Сказав,що якщо я зароблю то можу собі купити сама
Соображалочка• 17 ноября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Ну так, звісно. Ті, хто працює, нічого по дому не роблять
Якщо жінка не працює, значить що і чоловіка це влаштовує . І ті хто працюють роблять по дому менше, бо часу не мають.
КарамбОлька• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Невже не хотілось ніколи прикрас?
Є жінки, які не люблять торохтіти металом, як песик.
У мене одні сережки, срібні.
Мама ще якісь дарувала, я їх не ношу. Обручка є, не ношу.
Зараз не працюю, до декрету на однушку в своєму місті заробила сама.
У мене одні сережки, срібні.
Плекаю думи• 17 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Якщо чоловік багатий, то може купити і не звернути навіть увагу на вартість. А якщо бідний, то і сенсу просити немає. Не продасть же він нирки заради браслету. Ну і жадібний чи ні. Так все залежить від того хто в Вас чоловік.
100%
Питання в тому, чи дозволяє дохід чоловіка легко побалувати кохану жінку конкретною річчю. Якщо дозволяє, то проблема в жадібності або відсутності почуттів до жінки.
Форс мажор• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Так в нас мова ішла в принципі ,а не зараз прямо брати та купувати браслет
Тоді скоріше всього не було настрою в чоловіка, в них в принципі не працює, може подумав що ви прям зараз хочете браслет.
Весёлая морковка• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Гривень
Пусть любовник купит , а лучше вообще мужа смените !
Чижик Пижик• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Гривень
Ну право имеет. Другой вопрос имеет ли возможность
язззззь!!!• 17 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Та конечно. Фигушки. У меня муж зарабатывает, я не работаю вообще, но у кота больше прав в доме, чем у мужа.
Аня, ти?
Зараз все скажу
• 17 ноября 2024
Ответ дляФляшунька
Автор, Ви хоча б в курсі сімейного бюджету? Що, куди і на що в сім´ї витрачається?
Так звісно
Зараз все скажу
• 17 ноября 2024
Ответ дляНЛОша
Как интересно. Работать вам самой нельзя, потому что вы работаете дома мамой и женой. Но ЗП у вас нет, только то, что муж считает нужным вам уделить из своего дохода. Правильно?
Своих денег у вас нет. И заработать вы их не можете, потому муж вам запрещает. Поэтому никогда никакого браслета у вас не будет, потому муж вам его никогда ни купит. И сама вы его не купите, потому что заработать не можете, потому что муж вам запрещает. Где в этом доме, который построил муж, кончается логика?
Так саме так
НЛОша• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Так саме так
Ну и как вы собираетесь из этого выпутываться? Браслет вам как фонарик подсветил проблему. Это нужно решать.
Плекаю думи• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Ні,він сказав спершу,що в мене такого ніколи не буде
Якщо вже таким чином поставив питання, то я б дійсно задумалася, а навіщо мені чоловік з таким ставленням до мене, як до людини та особистості.
Якщо йому бракує доходу, або він хотів би, щоб ви робили свій внесок до сімейного бюжету, а не докоряв би ʼа хто з дитиною буде сидітиʼ, то знайшов би правильні слова, щоб не образити кохану жінку. А так висновки очевидні.
Я за таких умов принципово шукала б роботу, нехай він сидить з дитиною. А коли змогла б себе та дитину забезпечити принаймні мінімально, то пішла б від нього.
По всьому, що ви пишете, то його ставлення до вас зверхнє та зневажливе. Це ключовий момент, через який я особисто не хотіла би мати жодних стосунків з таким чоловіком. Питання жадібності або нестачі грошей тут другорядне.
Альфред Шнитке• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Справа не в доходах,можна наприклад на дн подарувати
Браслет золотий ,а срібні зараз 10 тисяч
автор, йдіть на роботу краще, не заради чоловіка і браслета, а заради себе.
Коли жінка здатна заробити хоча б на себе, то це вже потужний аргумент в фінансових суперечках.
А так і будете канючити кошти на зайву піжаму, не кажучи вже про прикраси.
Зараз все скажу
• 17 ноября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Саме так
Ось щойно мені сказав -’а ти б поміняла каструлю голубців на золотий браслет?’
Я кажу ,що в нас якісь відносин ,як бартер чи що ?
Він заряджає так всюди це обмін
Золота орда• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Хочу ,але він тоді каже ,хто із дитиною сидіти буде ,в нього робота із дому
А чому не садочок?
Я маю 2 дітей 7 років(1 клас) і 3 роки
Щойно молодша на цілий день пішла в садочок(у нас під домом) я вибігла на роботу, найнижча ланка в офісі (помічник менеджера але не секретар) за тиждень знайшла проте я ’в людях’ і робота спокійна і 20тис це рівно на 20 більше за 0, та і я задоволена
Але діти найголовніше. То ж я встигала ф працювати і за дітьми в садок
Зараз (цей навчальний рік) дуже важко, бо старшого треба забрати після уроків але я на роботі домовилась на удальонку в 2 половині дня, то ж бігаю, як білка але мені двіжуха в кайф
Я маю 2 дітей 7 років(1 клас) і 3 роки
Плекаю думи• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Саме так
Він заряджає так всюди це обмін
Жах. Робіть правильні висновки та дійте, пока ви молода, не обтяжена купою дітей та проблем зі здоровʼям. І менше слухайте тих, хто вам тут розповідає про те, що жінка скрізь усім винна — повинна добре заробляти, займатися побутом, доглядати за дитиною та ще й чоловіка в дупу цілувати. Ті, хто тягнуть цю лямку, дуже бажають іншим такого ж самого ʼщастяʼ. В реальному житті більшість цих жінок не відмовилися би не те, що не працювати, а хоч би від будь-яких подарунків та уваги від чоловіків.
Викасикрет• 17 ноября 2024
Ответ дляСоображалочка
Жінка має право, бо якщо вона не працює, значить в сімʼї є така можливість дозволити собі не працюючу жінку. І це не значить що вона більше нічого не робить. Вона готує, прибирає, вирішує побутові питання, займається дітьми.
Не факт
Хома з пастою• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Я думала, сучасна молодь розумніша.
Домогосподарка з дитиною в 24.
Що ж ви далі будете робити?
Домогосподарка з дитиною в 24.
Що ж ви далі будете робити?
Плекаю думи• 17 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Ви думаєте, тут є такі, які позаздрять вашому коту і безхребетному чоловіку, який працює?
Ваша заздрість нікому не потрібна. Дуже цікавий висновок на рахунок безхребетності чоловіка. Скоріше, все навпаки.
Жена_КотораяСтена• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
ніколи не працювали - це скільки років? Діти ж ростуть.
Жена_КотораяСтена• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Саме так
Він заряджає так всюди це обмін
і ви готові й далі не працювати???? це якесь самознищення.
Плекаю думи• 17 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
На роботу можна носити.
А домогосподарці куди? В супермаркет?
Нагадало мені ʼпотрібно влаштуватися на роботу, щоб було куди хоч платтячка вигулюватиʼ 😹 А всі домогосподарки у вашій уяві виходять лише до супермаркету? 😹 Напевне, маєте життя заради роботи, немає часу озирнутися навколо, звідси і такі кліше.
Плекаю думи• 17 ноября 2024
Ответ дляТреба підробіток
А какой в нем смысл на работе? Что бы что?
Наверное, чтобы коллеги обзавидовались 😹
Коник-стрибунець• 17 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
На роботу можна носити.
А домогосподарці куди? В супермаркет?
А коли касирка в супермаркеті в браслеті - то ж інша справа! То доречно і ошатно))
Бо люди ж тільки на роботу ходять і ще пожерти купити….
мимАпроходила• 17 ноября 2024
Ответ дляСоображалочка
У мене дружина не працює, не хоче. Мене це не влаштовує, згоден платити комусь, хто візьме її на роботу, включаючи всі податки і витрати. Це дуже важко, коли жінка завжди вдома, завжди в неї є якісь справи, щоб не прибирати, не готувати і бути увесь час втомленою.
Коник-стрибунець• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Саме так
Він заряджає так всюди це обмін
Ситий, значить
Меня много• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Саме так
Він заряджає так всюди це обмін
Значить не треба йому голубці ваші. От гад. Хай макарони їсть кожен день і при цьому через день, чергуючись з вами, готує їх Ніхто не цінує домашню роботу! На жаль, так є.