Зараз все скажу• 17 ноября 2024

Чи має право жінка, яка ніколи не працювала (домогосподарка)

право на браслет за 30 тисяч?
Чоловік сказав,що ніколи мені такий не купить ,бо занадто дорого це.
Сказав,що якщо я зароблю то можу собі купити сама
автор Зараз все скажу • 17 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Тут 2 варіанти. Або він дійсно не може собі дозволити такі витрати, або не вважає за потрібне
Скоріше 2 ,бо можна за пару разів відкласти та купити
За ким я буду?• 17 ноября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Вам не соромно таке писати про власного чоловіка?
Нет. Абсолютно не стыдно.
Трусиковед• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Справа не в доходах,можна наприклад на дн подарувати
Браслет золотий ,а срібні зараз 10 тисяч
Какой у мужа доход?
julia-678c• 17 ноября 2024
Какая зп у мужа?
Мой завтрак• 17 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Та конечно. Фигушки. У меня муж зарабатывает, я не работаю вообще, но у кота больше прав в доме, чем у мужа.
Ви думаєте, тут є такі, які позаздрять вашому коту і безхребетному чоловіку, який працює?
Твоя космішна• 17 ноября 2024
А ваша родина може собі дозволити такі витрати?
Манкоголік• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Ні,він сказав спершу,що в мене такого ніколи не буде
По какой причине
Считает вас недостойной или нет средств на украшение ?
Грибной_Дождик• 17 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Та і щасливій власниці тухлих яєць, теж ніхто не заздрить
За ким я буду?• 17 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Если вы что то здесь пишете, то единственное желание что б вам завидовали? Мне вас жаль.
Барвіночка• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Ну как не дело. Если не получается свободно эту сумму выкроить после всех расходов, то все же дело в доходе. И возможно ему не жаль, а реально не по карману.
Полюю на дрони• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Муж запомнил браслет? Знает где покупать?
На НГ подарит
Треба підробіток• 17 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
А нашо він домогосподарці?
А зачем он работающей?
Если она домохозяйка, то уже должна с тряпкой на голове ходить?
автор Зараз все скажу • 17 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Який у нього дохід?
А окрім браслета за 700 баксів, вам щось дарував коштовне?
Ноутбук за 30 тисяч колись та брекети оплатив
А із прикрас то купували разом дешеве срібло ,а там то зламалася застібка то в мене вуха від них болять,коротше із прикрас тільки срібло до 1000 гривень дарував
Ані браслетів в мене немає ,ані годинника
размахер• 17 ноября 2024
Ответ дляХолодная каша
Жадина
При такой жадине, я бы точно пошла на работу
Та ну, лучше мужа нормального найти
Дюагональ• 17 ноября 2024
Ответ дляТреба підробіток
А зачем он работающей?
На роботу можна носити.
А домогосподарці куди? В супермаркет?
Барабасиха• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Не знаю, я працююча жінка і у мене є більш важливі витрати, ніж браслет за 30 тис.
Мой завтрак• 17 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Справа в тім, що ви хизуєтеся, що ваш чоловік має менше прав, ніж кіт, але при цьому вам жалко мене.
Ну, ок! Дякую вам за турботу)
Мой_ужин• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Хочу ,але він тоді каже ,хто із дитиною сидіти буде ,в нього робота із дому
в вашому пості, він сказав, якщо ви самі заробите, то купуйте, ось і ідіть на роботу. Він звик що ви вдома, а так і йому прийдеться шуршати по дому, коли ви на роботі, а він не хоче цього
автор Зараз все скажу • 17 ноября 2024
Ответ дляМанкоголік
По какой причине
Мабуть перше
автор Зараз все скажу • 17 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
На НГ подарит
Завтра не пью• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Ну як це справа не в доходах. Якщо у нього зп покриває тільки базові потреби такі, як їжа, комунальні і одяг, то які браслети взагалі? Не те що за 30 тисяч...
Клевотница• 17 ноября 2024
Это мужа деньги ,он и решает что покупать. Не нравиться такой муж- ищите богатого и щедрого.
Уравнобешенная• 17 ноября 2024
Ответ дляHench
Звісно що - ні. Якщо ти жодної гривні досі не спромоглася заробити, то про які подарунки за 30к ти мріеш і надіешся? Сюр.
А може заробить і купить.Треба тільки знайти роботу
Фляшунька• 17 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
І до того ж Ви знаєте ціну грошам
Треба підробіток• 17 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
На роботу можна носити.
А домогосподарці куди? В супермаркет?
А какой в нем смысл на работе? Что бы что?
Мой_ужин• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
боже, автор, я б із принципу вийшла на роботу і купила б собі цей браслет. Ви що у рабстві?
автор Зараз все скажу • 17 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
На роботу можна носити.
А домогосподарці куди? В супермаркет?
Для себе приємно,люблю прикраси ,але купую їх рідко та не дорогі наприклад якісь маленькі золоті пусети
...аяприкольная• 17 ноября 2024
Домогосподарка - неблагодарный труд. Знаю по себе. Жду, когда ложка сможет сама ездить на все свои занятия и я свободна 😅
автор Зараз все скажу • 17 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Невже не хотілось ніколи прикрас?
Дюагональ• 17 ноября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Це прикраса.
А от куди автор його зараз носити буде? В магазин, на дит майданчик під курткою і рукавицями?