Реанимация• 17 ноября 2024
Покупка презирвативів
Хто на вашу думку має купувати і носити презирвативи.
Хлопець чи Дівчина.
Вишня на торті• 17 ноября 2024
И парень, и девушка.
СПИД,сифилис, гонорея опасны для обоих полов
ГендиреХтор• 17 ноября 2024
Співробітник колись казав, що має лише хлопець, бо дівчина тоді виглядає як якась потаскуха. Мене його менталітет просто шокував.
Love_Love_Love_• 17 ноября 2024
Ответ длябювет_в_обед
Ніколи за 40 років не купувала,це робили чоловіки
Вау, яка гордість за примітивну позицію
СирОжино пирОжино• 17 ноября 2024
Обидвоє, у мене завжди є свої з собою, як мінімум тому, що я беру ті, які мені подобаються.
Г@Л@В@ломка• 17 ноября 2024
Не знаю хто ви дівчина чи хлопець, але якщо хлопець, то не з кожною жінкою ви ахаєтесь, з якою каву попили, але ж є випадки коли чоловік точно знає, що з цією б не проти, то можна було б і подумати про це. Ну таке. Дівчина ж дивлячись якого віку і наскільки потаскана. Є такі, що ще й вас багато навчать, а є такі, що як з неба звалились - це ж зразу зальот 100%. Ви якщо хлопець готові стати батьком? або надія є на безпліддя, тоді вам це не загрожує.
Садова гойдалка• 17 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
так думает большинство мужчин. Логика такая: а вдруг где-то секс привалит, а я не готов. Для мужчины такая мысль норм. А для женщины нет