Заздрість то погано• 17 ноября 2024
В квартиру обогревание лучше электрическое или газовое?
Что теплее?
Слухи-руки не распускаю• 17 ноября 2024
О чем речь? О котле? Обогревание одинаковое. Цена разная.
Свій варік• 17 ноября 2024
Дивіться по будинку. Якщо це дача то краще камін на дровах.
А якщо дім будинок то краще газ але за умови що він у вас поруч є.
Якщо є і газ і електрика то ставте комбінований котел це найбільш вигідно при опаленні.
Слухи-руки не распускаю• 17 ноября 2024
Ответ дляСвій варік
Написано о квартире.
Свій варік• 17 ноября 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Написано о квартире.
Ви спочатку визнайте чи можна зробити в квартирі індивідуальне опалення а то можуть бути сюрпризи.
В Миколаєві наприклад щоб зробити індивідуальну опалення ви повинні заплатити космос грошей.
А при газовому котлі треба щоб було напруга газу що давала можливість опалення квартири.
Ну і при постійних блекаутах не думаю що опалення квартири можна підтримувати щоб не замерзати. Ну і електрика дуже дорого коштує.
А там консультування у спеціалістів вам допоможе.
Панна Кота• 17 ноября 2024
За наявності світла гріє однаково, по ціні - дешевше газове (якщо вам його дозволять). Але зараз і газова розводка залежить від електрики (автоматика, моторчик, що ганяє воду, щоб менше труб), ну, але все ж менше споживатиме, ніж коли все на електриці (ми власне робили задля котла резервне живлення)
Бла бла бла• 17 ноября 2024
Якщо у вас будинок з центральним опаленням, то при встановленні автономки плата за ЦО залишиться (400+ мінімум)