Добродійка• 18 ноября 2024

Разрешили ли бы Вы в 17 лет дочери ночевать у парня?

автор Добродійка • 18 ноября 2024
Ответ дляПотужна махіна
Ну вас он спрашивать не будет, можно сексом заниматься или нет)))))
Ну нам аборт робити не треба
Дівка в намисті• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Я в щоці. Дівчата, в кого « а шо тута такого, їм вже не заборонишь» ви справді готові впрягтись в дітей доньки чи на аборт її поведете?
Ви справді не розумієте, що десь тихцем не завжди і вийде, бо потрібно підгадати час і місце, де не буде дорослих, а при дозволі кожен день і нічь без проблем майже в відкриту. 🤦🏻‍♀️
Согласна. С одной стороны им конечно не запретишь, но ведь и упрощать до предела не нужно.
автор Добродійка • 18 ноября 2024
Ответ дляБензопирен
Зависит от ряда условий. Во-первых, один ли парень живет или с родителями. Если с родителями - ни за что бы не отпустила, люди живут своим семейным укладом и тут, бац, левая девица им на голову. По этой же причине никаких ночевок у нас.
А сексом пусть как-то умудряются днем заниматься, пока родители на работе.
Він зараз сам, батьки в іншому місті
Потужна махіна• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Ну нам аборт робити не треба
Ну и прекрасно. Следите за своим, а за чужими есть кому смотреть. Пусть ваш дорастет до 17 лет, посмотрите, много вы там назапрещаете.
А Я Самая Самая• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
Цікаво, а яким чином ви про це дізнались? Керівник на зборах розказав?
дізналася. і не тільки я. і це таки правда. шила не втаїш в мішку. знають усі.уся школа. коли я вчилась, то теж одна робила аборт в 9 класі. і це знали всі. мамочки між собою говорили.а згодом в керівниця підтвердила.
Мама Никитки-2• 18 ноября 2024
Ответ дляПотужна махіна
До чого тут забороняти? Достатньо не «узаконювати» такі відносини, даючи дозвіл на ночівлю.
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Складне питання. В мене син зустрічається з дівчиною вже пять років. Ій було 15, йому 17 на момент зустрічи. Ну і років з 16 вона таки періодично залишалася у нас, спочатку в ті дні, коли ми з чоловкому були на дачі. Зараз і тим паче, буває живе по кілька днів. Якби я була ії мамою, то не дозволила би ніяких ночівель. Але, з іншого боку, в них стабільні відносини, дівчина порядна, спокійна. Мабуть все індивідуально? Водити кожен раз іншу сину я б не дозволила, бо був в нього до неї такий період, я була дуже-дуже проти. Не думаю що він сприймав мене серйозно, але відкрито я інших в квартирі не бачила
Успокойся_Успокойся• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Він зараз сам, батьки в іншому місті
Она может прийти к нему днем, переспать и пойти домой. Это в целом не проблема при желании . Будто ребенка можно только под покровом ночи заделать
Потужна махіна• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Та вопрос в том, что автор мать 13 мальчика обсуждает чужую дочь. Ну живите блин своей жизнью, зачем лезть в чужие семьи? Там есть мама, это ее проблемы будут, ребёнок там и тд.
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляПотужна махіна
Так а чого ви вирішили що прямо автор лізе в чужу родину? В неї син. Може вона для себе розглядає виникнення подібної ситауції. Нічого поганого не бачу в тому, щоб обговорити це.
Мама Никитки-2• 18 ноября 2024
Ответ дляПотужна махіна
Тема просто «а поговоріть»
За останній місяць-півтора 3 чи 4 теми було, коли донька-школярка була вагітна. І шось там майже не було порадниць, підтримуючих «вільний» спосіб життя дітей. І порад про аборт було більше ніж народити.
Сунуся в чужі справи• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Нет, это дочь сотрудницы. Мне интересно мнение других на данную ситуацию. Она рассказывает об этом так легко. Ну и спит у него , ну и пусть спит. Мама не замужем если что.
Ну так это их дела. В каждой иье свои порядки. Работала с детьми из маргинальных семей. Многие и в 13 приводили домой, ночевали и жили. Даже один мужчина рассказывал мне, да ты посмотри, они все зрелые девушки.
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Мда притянуть на обмусоливание ситуацию сотрудницы....
Повітруля• 18 ноября 2024
Будь я мамой девочки - НЕТ.
У меня мальчики. Старший оставался в 17 лет ночевать в доме своей 16-летней девочки. Но остался он только тогда, когда мне позвонила мама девочки и сказала, что она дает свое добро на такие ночевки. 🤷‍♀️ Я для подстраховки записала наш разговор и потом поговорила с девочкой и тоже записала наш разговор. Таким образом я страховала уже своего мальчика.
Прошло три года. Они уже в другой стране живут вместе и учатся. Мозги на месте, в сторону памперсов никто не смотрит.
Дівка в намисті• 18 ноября 2024
Ответ дляПотужна махіна
Мамам девочек тоже будет полезно. А то если мама мальчика то пускай конечно ходит - если чистая и порядочная то чего б не пользоваться но отношение к ней какое-то...свою б такая мама не пустила конечно ходить к мальчику
Фея_3уровень• 18 ноября 2024
По обставинам, якщо вже давно знаємо того парня..якщо він не бухарь..
Але презервативи з собою точно надавала б
Але ж зараз такий час..хто його зна що в нього в голові..
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Нет, у меня сын
А, ясно, ’какие же все девушки современные пропащие?
Повітруля• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Главное потом легко и непринужденно относиться к последствиям 🤷‍♀️
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Так, що в такому віці сексом займаються. По суті це учениця 11 класу 🙈
А вашо у скільки? Якщо, то вік згоди на секс за законодавством України з 16ти
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
13 років
О, то хлопці з 14-15 вже прчинають
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Нет.Ночевать надо тогда,когда станет самостоятельной во всем и в финансовой части тоже. А то спать умеем,а зарабатывать еще нет. И чуть что- мама,дай денег. Нет. Эти ночевки ни к чему хорошему не приведут.
А ныканье по подворотням видимо к добру приведет
Повітруля• 18 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Навчання не рахується, для дітей нормально навчатися. Якщо в неї немає елементів дорослого життя, окрім сексу, не дозволила б точно. А якщо видно, що людина росте не лише по паспорту, можна думати
О, вот очень правильно написали.
Черпак_для_фантазий• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Не думаю, в нього в голові ще ігри, фігурки з Алієкспрес. Там ще дитинство в голові.
Ага,пошарьте в истории просмотров.Небось порнушку втихаря посматривает.А вы и не в курсе,что мальчик вырос.
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
на мій погляд мала. Якщо принесе в подолі,то що? ви,мамо,будете бавити?Чи аборт робити? хлопцю похрєн. З нього спрос малий.він н атаких тренується. Як казав мій чоловік- ми таких трахали з 16 років. Бо давали. Ніхто й ім*я не пам*ятає.Це розхідний матеріал для хлопців,які тільки почали вчитися. А заміж побрали пізніше і абсолютно інших. І ніхто тих шльондр не поважав. Бо нормальна не буде ночувати у 17 років. вчини...Все це ляже на батьків дівчини,то однозначно ні. Грошей не заробляє,що таке відповідальність - не знає. Вона не встигне? Треба так виховувати, щоб вона в 10 класі(це коледж) думала не про ночівлю з хлопцями, а як отримати знання і щось вартувати в цьому житті. Бо хлопці нікуди не дінуться. Себе треба поважати,а не бігти ночувати з 17 років.
Привет каменным джунглям
Потужна махіна• 18 ноября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Нет, ну что вы. У автора мамина корзиночка, это ж не чужая пропащая дочь.
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
в класі дочки вже одна зробила аборт в 15 років. доночувалася. це розпуста. БІЛЬШ НІЧОГО.
Ви така чарівна, щоб сексом займатися необов´язково у когось ночувати
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ні це ви багато чого не розумієте. І так, краще відкрито дома за стінкою, ніж як бомжі під забором
Успокойся_Успокойся• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Да, вот именно, вместо того, чтобы детей воспитывать, учить личным границам, контрацепции, проще внушить что секс-грязь
Потужна махіна• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Да все можно, родители на работе днем, чаще в его. Все можно, это дело недолгое.
Я лично против таких подживаний. Встречаться ок, но ночевать - нет. У всех есть свой дом, там и ночуйте. У меня и сын, и дочь.
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ну, как мама девочки, у которой секс был в 16, могу сказать, что личные границы она отстаивать более чем умеет. Секс был с парнем с которым встречались несколько месяцев по обоюдному согласию, она этого хотела с человеком, которого любит