Оновлена версія• 18 ноября 2024

Чи може бути це якась особливість, дар?

Я бачу коли помре людина. Не бачу як але бачу , що скоро помре. Думки такі ідуть в голову. І ще дивлюсь на людину і відразу бачу чи гів..но вона чи ні… Кажу чоловіку так і виходить потім …
kissulichka• 18 ноября 2024
У меня так же, вы не одна
Подтяжка• 18 ноября 2024
Часто по людині видно,що вже не довго.
Невидимка• 18 ноября 2024
А он такой ’ Накаркала!!! ’ ?
автор Оновлена версія • 18 ноября 2024
Ответ дляНевидимка
А он такой ’ Накаркала!!! ’ ?
Именно так
Наизнанку• 18 ноября 2024
А я замечаю такое,что люди,которые меня сильно обидели умирают через какое-то время(или же это просто совпадение).