Локшина на вухах• 18 ноября 2024
Надавати на жалість
Чи бісять вас люди, які люблять давити на жалість, навіть тоді коли в них все добре ?
Вишиванка• 18 ноября 2024
Да.
Заметила, шо люди, которых реально жалко и которым надо действительно помочь, на жалость никогда не давят.
осень харашо• 18 ноября 2024
Не бісять, але помічаю, часто нарциси так роблять, просто знаю, що з такою людиною мінімум спілкування
Доктор Хаос• 18 ноября 2024
Так, дуже бісять. Як перший коментатор влучно помітив, то маніпулятори, хто реально в скруі так не жаліється і не ниє, чи соромно чи вариться в проблемах, не до ниття. Жаліются лише маніпулятори і єтеншенвхоре