Играю у края• 19 ноября 2024

Как набрать вес?(((

Из-за стрессов сильно худею.
При росте 168 см вес 53 кг, кожа и кости, вид болезненный.
Как набрать вес? Но не бургерами, майонезными салатами и прочим. Может, детские смеси помогут.
Идууу--уууу блин• 19 ноября 2024
Читаю і починаю вірити , що в деяких легкі кістки. Мій зріст 159см, були моменти , коли я важила 48кг, це дуже не гарно, бо геть тоща. А люди на 20см !!!вищі кажуть норм))як?

Бачу_майбутнє• 19 ноября 2024
Автор, заспокойтеся. У вас нормальна вага.
У мене 40 при 170, 32 роки і ніяк не змогла набрати.
Мій максимум був 46 перед пологами.
Уже перепробувала все, але у мене така генетика, всі у сім´ї худі.
Моя порода теж дрищ))
Поганий апетит теж
Статус Ква• 19 ноября 2024
Ви жартуєте? Я важу менше і мені є куди ще худнути.
KristinkaCute• 19 ноября 2024
Масло - подсолнечное, оливковое, сливочное.. Любое... Должно присутствовать в вашем рационе постоянно. Жирные сорта рыбы по типу селёдки. Каши - рис, пшеничная и т. д. От манной каши тоже можно поправиться. Можно делать десерты с её помощью. Орехи : грецкие в них тоже достаточно жиров. Из сладкого лучше сухофрукты.
Ананомчикус• 19 ноября 2024
Ответ дляuseruseruser
Не обмежуйте тільки саме головне себе різко у їжі.
Обмеження чудово діє.
А разом з басейном взагалі дуже ефективно.
Поки що сезон хвороб, то мушу без басейну бути :(
Ананомчикус• 19 ноября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Різні фігури і різні кістки. У мене середня статура. Зріст 164 см. Зап´ястя нешироке, але грудна клітка широка.
Коли я була 52 кг, то у одязі було симпатично. А у купальнику стирчали ребра і тазові кістки (хоча на стегнах було зайве ще).
Нормально я виглядаю з вагою 58-62 кг.
А подруга у мене тонкокостна. Вона 172 см і шикарно виглядає з вагою 50 кг. Ніяких ребер, все на місці, і груди, і попа, струнка, але не тендітна.
useruseruser• 19 ноября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Обмеження чудово діє.
Так.