Пластилин_Колец• 19 ноября 2024
Девочки, посоветуйте где купить литую искусственную ёлку?
Где вы покупали? Можно название и фото вашей ёлки?
Мать драконов• 19 ноября 2024
В том году была на хоз. рынке Петровка в Киеве, вживую пощупала ёлки разных производителей. Многие из тех, что присмотрела онлайн, не впечатлили.
Ні за холодну воду• 19 ноября 2024
Я покупала в магазине 7 гномов у них шоу рум, ездила туда живьем смотрела
Мне кажется моя называлась швейцарская
Пластилин_Колец
• 19 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Smereka.com. Вже багато років , а вона як нова.....
А какая у вас именно?
Пластилин_Колец
• 19 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Смерека.ком. Моїй звідти вже багато років
А какая у вас именно?
Рятівник Малібу• 20 ноября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
А какая у вас именно?
Еліт наче. 10 років тому купувала. Кілька гілочок відпало, коли складали, а так жодних нарікань. Думала цього року нову купувати - пишнішу якусь, але, мабуть, ще потерплю ))
Мозговая пилочка• 20 ноября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
А какая у вас именно?
У нас тоже Смерека, Еліт. Багато років. Як нова. І голуба. Спочатку купили зелену, то вона увечері мені, як чорна була. Тобто дуже темна.
Пластилин_Колец
• 20 ноября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Вам голуба більше подобаєтся?
Бо я не можу обрати яку краще🤔
Мозговая пилочка• 21 ноября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Вам голуба більше подобаєтся?
Бо я не можу обрати яку краще🤔
Мені голуба однозначно краще. Зараз пошукаю фото зеленої. То це фото зроблене вдень. А увечері мені вона здається чорною
Пластилин_Колец
• 21 ноября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Дякую))