Ошеламиссимо• 20 ноября 2024

Новострой Киев и область, стоят рядом - что выбрать?

Два ЖК, находятся рядом, но один еще Киев, а второй уже область - не могу понять какие явные преимущества жилья в черте города и есть ли они вообще? Первое что в голову приходит это разный размер коммуналки и скорая например приедет городская, правильно? Расскажите кто в теме в чем разница. Спасибо.
Мальчижка• 20 ноября 2024
Коммуникации разные могут быть
Яжбоматуся• 20 ноября 2024
Соф. Борщаговка и прочее? Особо никакой, но знакомый из киевской Борщаги считает себя выше ’челяди из окружной’.
Міряю від одиниці• 20 ноября 2024
Елементарно в київських лікарнях, і тому числі спеціалізованих, ви будете йти через ’благочинний внесок’, так як прописка не київська. Це плюсуйте до окремої ’вдячності’ лікарям.
У області можуть бути проблеми з вивезенням сміття і коштувати може дорожче за Київ. Транспорт - тарифи будуть вже як на ’міжміський’ маршрут. Так само таксі буде рахувати як ’за містом’. У школи і садочки київські тільки через домовленості. Лікарня лише і райцентрі, до якого буде явно далі, ніж до Києва...
Я б брала Київ.
автор Ошеламиссимо • 20 ноября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
боже, ну такие нюансы мне точно не грозят)) Не, не Борщаговки
автор Ошеламиссимо • 20 ноября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Я б брала Київ.
дякую
Prervana• 20 ноября 2024
Если цена плюс-минус одинаковая и условия - берите то, что Киев. Долго объяснять. Просто поверьте на слово)
Тишком нишком• 20 ноября 2024
А какой смысл при прочих равных брать пригород? Или существенно дешевле?
автор Ошеламиссимо • 20 ноября 2024
Ответ дляТишком нишком
областной ЖК намного красивее и цивильнее территория, минигород по сути, много небольших домов, уже сдан и живут + строят еще пару домов. А городской просто один дом огромный человейник, еще не сдан. Цена +/- одинаковая. Есть над чем думать.
автор Ошеламиссимо • 20 ноября 2024
Ответ дляPrervana
ок)
Коржик• 20 ноября 2024
Живу в области, проїзд в Київ на роботу кожного дня дорого, по місту Києва якщо навіть з лівого га правий берег-маршрутки по 15 грн, то міжміська з області 40-45 грн. Школи передмістя мало не в три зміни. Лікарні поліклініки передмістя теж не зрівняти з київськими особливо вузькі спеціалісти, там здебільшого приватна медицина або ж знову Київ, бо є вибір спеціалістів. У мене дитина з інвалідністю- Київ доплачує до щомісячної допомоги ще 2000, ми у області не маємо такої доплати, до того з у Києві є програми щодо безоплатної установки помпи [це для діабетиків), область теж не має таких пільг. Оплата комунальних в області теж може бути значно дорожча ніж в Києві. Ще наразі в області тривоги довгі, ось я маю проблему, працюю в Києві де тривоги немає, в області є тривога дітей школа садок до відбою не беруть, як працювати? Ще по відключення світла, не впевнена що у всіх районах Києва, але я помітила що у нас у передмісті виключать довше і частіше, влітку особливо це було помітно, ні в кого з киян моїх співробітників так не виникали як у мене у Вишневому. Живу у передмісті 40 років, дітям планую купувати Київ у майбутньому.
автор Ошеламиссимо • 20 ноября 2024
Ответ дляКоржик
зрозуміла, дякую