ТаЕщеОптимистка• 19 ноября 2024
Податки. Якщо купуєш квартиру від забудовника, будинок вже зданий в експлуатацію
При оформленні квартири хто оплачує військовий збір , держ мито , 1 % в пенсійний фонд? Дівчата , поділіться досвідом. Хочу орієнтуватися скільки треба ще зверху на ці всі податки і хто що має оплатити.
Покращена• 19 ноября 2024
Даже если бы застройщик, то всё равно вы. Заложат в цену. А так - вы, конечно. Вы же покупатель.
Неновая почта• 20 ноября 2024
Ответ дляПокращена
Все вірно, якщо у забудовника купувати.
Чому дизлайків наліпили?
Неновая почта• 20 ноября 2024
Ответ дляПокращена
.
буреЛОМКА• 20 ноября 2024
Збір в ПФ завжди сплачує покупець. Держмито - це тільки якщо угода укладається в державного нотаріуса. Військовий збір сплачується з доходу. Якщо взагалі сплачується з даної конкретної операції