Дружная семейка• 20 ноября 2024

Що робити з вчителями?

Моя донька сьогодні прийшла додому вся заплакана, сказала що її вчителі весь день ганяли, заставляли все перероблювати по 20 раз, хоча вона каже що робила все правильно, як вони і просили, але кожен раз як тільки вона здавала, казали що щось не так, і їй треба переробити.Це були вчителі з географії, навчаємось разом(вона вчиться по програмі інтелект), інформатики.Причому по її словам її однокласникам нічого не казали, хоча в них було навіть гірше.Будь ласка скажіть що робити, моя вже не хочу до школі йти через це.
Бутерброд и я• 20 ноября 2024
Какой класс?
автор Дружная семейка • 20 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
Какой класс?
Белая и пушистая• 20 ноября 2024
Ну пусть пару дней дома посидит, успокоится. Напишите в школу, что плохо себя чувствует. ПМС у нее , депрессивная фаза,пусть сверится со своим женским календарем
Русланка з гілки• 20 ноября 2024
Обманює трошки вона, щось не договорює.
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
ВчитеЛІ?
Паспортний стіл• 20 ноября 2024
Може її об´єктивно ганяли за помилки? А вона суб´єктивно їх не бачить. Може конфлікт був з вчителями, а то дома і для вас вона бубочка
Вкуси мене• 20 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
Успокоиться, выдыхнуть.. Как учится ребёнок? Моя тоже в 9 классе, вчера учитель немецкого сказала срочно переделась работу и сдать.. Но моя не из молчаливых, поэтому сразу возмутилась почему она должна переделывать, если остальные не сделали и половины, на что учитель сказала, что остальных устроит 6-7 баллов, а её нет.. переделала, сдала. Может не всё так плохо, и учителя знают, что она может лучше, поэтому сказали переделать.
Весела бджілка• 20 ноября 2024
О, у нас теж географічка завжи всім незадоволена, але у нас онлайн навчання дітям і так важко зараз, але деякі вчителі цього не розуміють на жаль... Я своїй просто сказала - забий на оцінки, вчися як можеш, старайся, головне розуміти і знати де це можна знайти. Для мене головне зараз інше....Сама була відмінницею, знаю як це важко завжди тягнути цю лямку і все одно це не гарантія 100% успіху в житті
Капуста Маша• 20 ноября 2024
Скажите учителям спасибо и с дочкой учёбой займитесь, а не темы здесь строчите.
Меня точно так же в школе гоняли по биологии когда я выучила на 8, а учителя мне не хотели ставить такую оценку ибо я отличницей была. Портить аттестат из-за одного-двух предметов - глупо, лучше лишний раз доучить и пересдать хотя бы на 10.
ir.zhuck• 20 ноября 2024
авторе, ви впевнені, що ’ганяли’, а можливо навпаки допомагали?!
під час кр чи ср можу комусь, щось уточнити чи допомогти - це якщо я бачу занадто і відверто слабку роботу і наштовхую дитину на правильний розв´язок, або знаю, що дитина довго хворіла і щось пропустила. або знаю, що дитина може більше і краще.
Гола з конопель• 20 ноября 2024
А треба щось робити саме з вчителями?
Попа как у Кардашьян• 20 ноября 2024
Ну да, может они ее’вытягивали’ на оценку получше?
Все і одразу• 20 ноября 2024
Може реально її хотіли підтягти на кращу оцінку, а ви вже готові йти скандал влаштовувати. Бідні вчителі.