тяжкаялюдина• 21 ноября 2024
как по хитрому спросить, какая у знакомой з/п?
планируется встреча за кохфеем.
научите, плиииз.
вы все умеете, все знаете 🤩🙏
научите, плиииз.
вы все умеете, все знаете 🤩🙏
Шалена красуня• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Які всі серйозні, аж страшно) почуття гумору у вас є?
Ви дурненька)
Сама собі лікар• 21 ноября 2024
Посмотрите какие у неё сумки ,и не надо спрашивать.Еще на обувь обратите внимание
Мрії у вирії• 21 ноября 2024
Навіщо? Якщо прям треба, то так і спитайте, пояснивши, чому виникла така цікавість. Якщо людина хоче, розповість, а як ні, то обмане.
Наприклад, хочете роботу такого плану і цікавитесь, скільки приблизно отримують фахівці. Вона вам може відповісти, давши приблизну вилку по зп
З усіх моїх друзів, лише одна недавно сказала, на яку зп знайшла роботу. Бо сама захотіла поділитися. Мене навіть власний чоловік не запитував, скільки я заробляла
Янгол в камуфляжі• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Який подарунок подаруєш чоловікові на новий рік? Якщо скаже дешевий, то скажіть, а що так дешево? Що мало заробляєш?
Це був би останній раз, коли я п´ю з вами каву.
Светка-пипетка• 21 ноября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я не сильно расстроюсь 😁
Чорт і Шо• 21 ноября 2024
У меня 3 близких подруги, дружим больше 15 лет. Я знаю их доходы, они мои. Как-то никогда мы в общении не делали из этого тайны. А у просто знакомых не знаю, как-то не особо интересно знать.
Як міряти?• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
В мене є чудове почуття гумору. Ваш юмор мабудь дуже витонченний , раз не зрозуміла) Сподіваюсь тільки, що мої подруги не такі . Запитання, то звісно нормальне, якщо в мого чоловіка дійсно ДН, і це запитання актуальне. Але, щоб по подарунку оцінювати мої доходи, то тупість, вибачаюсь.
По зовнішньому вигляду жінки, приблизно можна.стрижка, покраска, нігті, сумочка, косметика, взуття, верхній одяг. Нарешті люди навчилися не багато дешевого купувати, а пару трійку якісного, хоч і дорогого одягу. Тут ще можна приблизно вгадати, якщо ж автор анплітик хоч трохи. А то косметика мейбелін не дуже з сумочкою прада асоціюється. Та і репліки багато.
Дона Ко Ко• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Ну да я бы так и спросила
побольшомусекретику• 21 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
У меня подружка относительно среднеукраинской зп много зарабатывает, сумки кожзам пара штук до 1000, обувь до 3000 )))
Верочка 100%• 21 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
От серьйозно, Авторко, нашо вам ця цифра?
Може денег одолжить хочет? Из серии я бедная, мне больше надо
Светка-пипетка• 21 ноября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Угадайте доход по обуви и сумке
Та не дуже у вас дохід. Сумка якась не дуже
Смурфетта• 21 ноября 2024
Если она не хочет говорить то не скажет, меня если спрашивают я отвечаю, мне скрывать нечего. ЗП не обсуждается только с сотрудниками
Завтра не пью• 21 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Проблема хитрозроблених людей в тому, що вони чомусь щиро впевнені, що оточуючі не розуміють їх ’супер задумів’.
Як же смішно спілкуватись з такими, хто викручужться як вуж на сковороді, думаючи, що він вууууумний, а насправді просто нахаба з відсутністю інтелекту й тактовності.
100%.В мене така сусідка,їй потрібно все про всіх знати.
Банка з медом• 21 ноября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Угадайте доход по обуви и сумке
Прикольная игра)
тыс 30-35 и тратите их на себя
побольшомусекретику• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Ну так неинтересно, цифрами)))
Не работает эта тактика как мне кажется, смотреть на обувь и сумку
побольшомусекретику• 21 ноября 2024
Ответ дляБанка з медом
Прикольная игра)
тыс 30-35 и тратите их на себя
Чуток выше + у мужа отбираю и на себя очень мало трачу :)