тяжкаялюдина• 21 ноября 2024

как по хитрому спросить, какая у знакомой з/п?

планируется встреча за кохфеем.
научите, плиииз.
вы все умеете, все знаете 🤩🙏
Душка-свекрушка)))• 21 ноября 2024
Никак. Она вам не скажет
Єдина Країна• 21 ноября 2024
нашо воно вам?
Апрель Ивановна• 21 ноября 2024
найкращий спосіб - спитати прямо. але тільки вам, авторе, відомо, яка буде реакція. на ’хитрі’ розмови я, як і багато людей, реагуємо не дуже добре)))
Україна понад усе!• 21 ноября 2024
А нащо таке питати???
Светка-пипетка• 21 ноября 2024
Який подарунок подаруєш чоловікові на новий рік? Якщо скаже дешевий, то скажіть, а що так дешево? Що мало заробляєш?
Залізна пані• 21 ноября 2024
Сколько хитрожопых подруг оказывается
Шалена красуня• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Бо так хочу)
Залізна пані• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Ну и дура - подумает подруга
Сокодавка ще та• 21 ноября 2024
Проблема хитрозроблених людей в тому, що вони чомусь щиро впевнені, що оточуючі не розуміють їх ’супер задумів’.
Як же смішно спілкуватись з такими, хто викручужться як вуж на сковороді, думаючи, що він вууууумний, а насправді просто нахаба з відсутністю інтелекту й тактовності.
Видна міленіалка• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
и она в ответ сумму назовет?
Квітка папороті• 21 ноября 2024
в мене подружка була ... То її аж плющило, так хотілося доходи мої дізнатися Ну закінчилося це просто - з часом з´ясувалося, що окрім доходів, я ще багато їй що не розповідала.... і на цьому подружка закінчилася, бо це вона не могла пережити
Хочете такий сценарій - вперед, знайомої не буде
ВыФсеВрете• 21 ноября 2024
Если подружка с мозгами, а в отличии от вас, она по ходу с мозгами, она соврет о размере зп
Лупаю цю скелю• 21 ноября 2024
Ну, я у знакомых таких вещей не спрашиваю и вам не советую. А если подруга (у меня их всего две, обеих знаю с детства) или близкая приятельница, то я и так это знаю.
Лупаю цю скелю• 21 ноября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Это не подружка у вас была, а знакомая.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 ноября 2024
она вас пошлет по-простому после такого вопроса. это нормально.
Светка-пипетка• 21 ноября 2024
Декларації заповнює?
Квітка папороті• 21 ноября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Это не подружка у вас была, а знакомая.
Можливо, але з народження дітей, майже кожного дня по 4 години на день поруч і протягом 7 років
Солоденька цукОрка• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Це ви так зі своїми подругами спілкуєтесь?
Ми дружимо з дівчатами по 15+ років. Я гадки не маю, які в них зарплати. Навіщо це мені?
Светка-пипетка• 21 ноября 2024
Ответ дляШалена красуня
Бо так хочу)
Ти що його не любиш? Він для тебе он як старається)
Светка-пипетка• 21 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ми по різному спілкуємося 🤣
Як міряти?• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Які в нас люди недалекі. Ну вгадуйте: я чоловіку дарую колекційну монету. Є простенькі 1400 грн, а є по 68 тисяч.
Вгадуйте ще: я дарую чоловіку ремінь. Є за 1600 грн, а є за 12 тисяч. То є і дорожче навіть.
Книжку дарувала, така є за 2 тис , а є за 12 тисяч. Але я можу сказати книгу, яку він хотів, і замовкнути.
Невже ви думаєте, людина не бачить, що в неї хочуть випитати?))
Ліньки гуглить• 21 ноября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Если она с мозгами, то тс ей не подружка.
Светка-пипетка• 21 ноября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Які всі серйозні, аж страшно) почуття гумору у вас є?
Солоденька цукОрка• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Ми по різному спілкуємося 🤣
Щось мені підказіє, що справжній подруг у вас немає. З такими нетактовними та допитливими не дружать.
мегамоСГ• 21 ноября 2024
Ответ дляКвітка папороті
У вас не было подруги
Диверсификация• 21 ноября 2024
а зачем вам эта информация?
Светка-пипетка• 21 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Серйозно? Гумор не розумієте? Я не люблю таких зануд)
Язикувата Хвеська• 21 ноября 2024
не факт что скажет правду...я так делаю, для таких любопытных как автор
Прилипало• 21 ноября 2024
Завуалированно спрашивая подругу о зарплате, вы рискуете быть посланной абсолютно прямо
Шалена красуня• 21 ноября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
І я стараюся