СережкинаЯ• Изменено 21 ноября 2024
Через кісту на яєчнику можуть бути проблеми з кишечником?
Здуття, метеоризм, запори, важкість навіть від невеликої кількості їжі
СережкинаЯ
• 21 ноября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Якщо ендометроїдна, то імовірно ендометріоз є і на інших органах
А що робити після її видалення?
Люблю Украину• 21 ноября 2024
Ответ дляСережкинаЯ
А що робити після її видалення?
Візан, як правило ,призначають
Пищалка• 21 ноября 2024
А а крім проблем з кишківником щось турбує? Схожа проблема а симптоми трохи ні то думаю де шукати. Опишіть будь-ласка симптоми якщо не важко
СережкинаЯ
• 21 ноября 2024
Ответ дляПищалка
Та описала ж в темі. Важкість постійна, здуття, швидке насичення, твердий стул.
Пищалка• 21 ноября 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Дякую, а по гінекології нічого не турбує? Тільки кишківник?
Юпитерная• 21 ноября 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Це не від кісти. Треба кишечник перевіряти
СережкинаЯ
• 22 ноября 2024
Ответ дляПищалка
Була кровотеча, критичні 11 днів йшли, їх припинили гормонами, але через три дні почались болі
Пищалка• 22 ноября 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Дякую), одужуйте