Жена миллионера• 21 ноября 2024
Червоноград/Шептицький загубилася собака
✅ та навколишні райони!
✅Друзі! Це дуже важливо! Робіть репости!!!
✅На вулиці холодно, а малеча так і не знайшлась! Розшукується собачка породи ягдтерьєр, відкликається на імʼя Чапа! Зробіть будь-ласка скан допису і якщо її побачите, зателефонуйте за вказаним номером телефону!
☎️+380509535353
✅ 20.11. Її бачили в районі СТО, моста через Солокію на вулиці Йосипа Сліпого, тому придивляйтесь у цих районах особливо уважно. Чапу дуже чекають вдома!
☎️+380509535353
Жена миллионера
• 22 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Нашли? Чат ЧГ может поможет.
Здравствуйте. Спасибо, это не моя собачка. Просто сделала репост с надеждой что здесь может быть много местных.