ЛюбимаЯНЬ• 23 ноября 2024

Sos, що купити перекусити на роботу?

Хочу почати нормально харчуватись, щоб привести фігуру в норму, зменшити кількість харчового сміття якого в моєму раціоні 80%. На роботу не приготувала собі нічого, лінь було готувати. А працювати треба 12 годин , ще й на ногах. Що можна купити в АТБ, щоб було ситно, корисно, і не дуже дорого? Ваші ідеї
Ужгород• 23 ноября 2024
Яблоки, арахис жареный без соли, кофе, чай
Кнопус• 23 ноября 2024
Ответ дляУжгород
Арахіс
Love_Love_Love_• 23 ноября 2024
Щоб відразу їсти?
Творог з йогуртом, тунець в воді + огірки хлібці
Ужгород• 23 ноября 2024
Ответ дляКнопус
Арахіс
Понятно, что калории считать
Love_Love_Love_• 23 ноября 2024
Ответ дляКнопус
Арахіс
Кофе і чай
Стильна штучка• 23 ноября 2024
молоко з оселедцем
Ну ниче се• 23 ноября 2024
Ответ дляУжгород
Зачем это,чтобы весь день изжога была.Ужас! Вы уж точно не ЗОЖ
Козачка• 23 ноября 2024
Яблоки и кефир. Ещё огурцы с помидорами. Я могу целый день на кефире только немного сахара туда добавляю
Ну ниче се• 23 ноября 2024
Яйца вы же можете отварить ,лучше всмятку.Свежий огурец .В АТБ галеты продаются,кажется есть фитнес.Или фитнес хлопья с молоком или кефиром
автор ЛюбимаЯНЬ • 23 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Не їм яйця , не люблю їх
автор ЛюбимаЯНЬ • 23 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Щоб відразу їсти?
Щоб можна було на 12 годинну зміну розподілиьи і їсти
Love_Love_Love_• 23 ноября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я вам написала, а взагалі вам потрібно готувати і носитись з судочками. Овочі, каші і риба/мʼясо
Носки на подтяжках• 23 ноября 2024
или тунец или паштет.это уже готовая еда.
творог,помидоры,огурцы,яблоки,цитрусовые.
ну, и надо запастись продуктами,чтобы вы могли сварить овсянку или гречку,куриное филе тоже готовится легко.
как вы собираетесь правильно питаться,если ленитесь готовить себе самой.
тогда только булки и чаи-кофеи.
Ворожу на каві• 23 ноября 2024
Я б ум´яла у власній випічці в атб, смачнющий слойоний трикутник з творогом, 2 штуки.
автор ЛюбимаЯНЬ • 23 ноября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Мммм, я саме в атб йду
Кто крайний?• 23 ноября 2024
Консерва рибна чи м´ясна, до неї ЦЗ хліб або галети, помідори/салат.
Йогурт/кефір, яблука. Творог, до творога фрукти і шоколадний топінг - це десерт до чаю.