wildiorchid• Изменено 23 ноября 2024
Національний кешбек: хто виконав усі умови, але кешбек не нараховують?
Доброго дня! Тиждень назад відкрила картку Національний кешбек у Монобанку, підключила її в Дії, декілька разів вже розраховувалась карткою Монобанка у магазинах-учасниках цієї програми, зокрема АТБ і Рошен. Купувала саме товари, позначені відповідною позначкою. Але жодної копійки кешбека у Дії не відображається.
Спробувала задати питання у Дії, але там пише тільки, що вибачте, за попередній період не нараховується.
Читала, що хтось зміг поспілкуватися зі службою підтримки, надав їм чеки і усе зарахували. Як вам це вдалося? Бо Дія тільки пропонує залишити офіційну скаргу Верховній Раді?
Ответ дляКицюююня
Тиждень?)) Прочитайте умови
Я не кажу про виведення грошей через місяць, а про відображення їх наступного дня.
Chaterbox• 23 ноября 2024
Нацкешбек нараховується 20-х числах щомісяця. Чекайте на зарахування на картку наступного місяця, скоріше за все. Але й витрачати його теж не так просто.
Принцепесочка• 23 ноября 2024
Ответ дляwildiorchid
через кілька днів побачте, щось ви дуже торопитесь.
У Дії написано: наступного дня після покупки. Просто перший раз хочеться переконатися, що воно взагалі працює. А нічого не відбувається.
Спеціально купувала товари з позначкою, заради експерименту.
Не цілуюсь з бодуна• 23 ноября 2024
Ответ дляwildiorchid
Через несколько дней. И если карта кешбек Моно то и расчитываться надо моно
Тирамісу на терасі• 23 ноября 2024
Ответ дляwildiorchid
У вас в Моно так горить?
Не цілуюсь з бодуна• 23 ноября 2024
Я за октябрь 302 грн кешбека получила, как раз за воду заплачу)
Тирамісу на терасі• 23 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Нет.У меня подключено 7 карт.Пофиг какой рассчитываешься,кешбек начисляется .
Для вывода карта Сенс.
Начисляется Моно,Аваль,Приват,Сенс
Для вывода карта Сенс.
Начисляется Моно,Аваль,Приват,Сенс
Не цілуюсь з бодуна• 23 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Для вывода карта Сенс.
Начисляется Моно,Аваль,Приват,Сенс
Для вывода карта Сенс.
Начисляется Моно,Аваль,Приват,Сенс
А как подключали? У меня с привата не капает, вывод на а-банк.
Изначально прдключила для вывода приват, но тогда с а-банка не считалось
Тирамісу на терасі• 23 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ні, не наступного
Через кілька днів.
В будний день,в больших сетях обычно на следующие сутки.
В выходной нет,уже в понедельник появляется.
В первый месяц были задержки и по неделе.Сейчас задержки есть,но редко.
Ответ дляТирамісу на терасі
У вас в Моно так горить?
Дуже дякую за реальну допомогу!
Виявляється, я була неуважна і не дійшла до цього пункту. Тепер усе до кінця підключила.
Сподіваюсь, наступна експериментальна покупка буде вдалою і моя тема ще комусь допоможе!
Тирамісу на терасі• 23 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
В приложении жмете Сервіси.
Там значек руки.
Дальше там есть предложения кешбеков.Выбираете национальный.
Активируете плюсом.Через некоторое время вроде подтверждение ещё прийдёт.А может и нет.2 месяца прошло,забыла немного.
Главное чтобы НацКешбек светился в колонке Активированных.
Кстати у Привата своих внутренних достаточно.Покупала стройматериалы в Эпицентре,то дополнительно к Нацкешбеку,ещё и капнулои15% приватовского внутри банковского кешбека.Итого 25% вернула.
Там значек руки.
Тирамісу на терасі• 23 ноября 2024
Ответ дляwildiorchid
Дуже дякую за реальну допомогу!
Так все буде добре!)
До речі, хтось може підказати перелік магазинів, які беруть участь в цій програмі? Бо сторінка в Дії вже тиждень показує помилку 404 і на офіційному сайті програми такої інформації я також не знайшла.
Пік Антна• 23 ноября 2024
Ответ дляПринцепесочка
до речі, в АТБ не всі товари попадають під акцію.
Рошен незнаю.
Рошен хороший кешбек даёт , купила на 100грн , а мне уже 10грн начислили
Язикувата Хвеська• 23 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Це всі дають 10%, в мене в атб так само
Тирамісу на терасі• 23 ноября 2024
Ответ дляwildiorchid
Поломали щось дурні.Все працвало місяця півтора.І все.Тепер не працює пошуком.Ось тут весь список не тільки виробників і продавців,але й що саме головне товарів.
Наприклад коли я шукала будівельні суміші,то пошуком знаходилa Kreisel и Ceresit.Тиснула на них,і там додатково ще й випадав список які саме суміші підпадають під програму.Тепер пошук не працює.
А перелік не по алфавіту,просто так не знайдеш.
Ось тут все було.
Зламано неділі дві точно.
Ось тут все було.
Зламано неділі дві точно.
Пік Антна• 23 ноября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Це всі дають 10%, в мене в атб так само
Я про Рошен написала
Принцепесочка• 23 ноября 2024
Ответ дляwildiorchid
Не все від магазина залежить
Залежить від товара, який приймає участь.
Не цілуюсь з бодуна• 23 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
В приложении жмете Сервіси.
Там значек руки.
Та это всё я подключила) спасибо, пойду покопаюсь
черная мамба• 23 ноября 2024
Мені нараховується лише на певні товари в чеку в атб, форі і Сільпо. Рошен жодного разу не нарахувався
Не цілуюсь з бодуна• 23 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
Мне рошен насчитывал
Оксана0917• 23 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Для вывода карта Сенс.
Начисляется Моно,Аваль,Приват,Сенс
Для вывода карта Сенс.
Начисляется Моно,Аваль,Приват,Сенс
как моно подключили? мне надо моно к а-банку))