wildiorchid• Изменено 23 ноября 2024
Національний кешбек: хто виконав усі умови, але кешбек не нараховують?
Доброго дня! Тиждень назад відкрила картку Національний кешбек у Монобанку, підключила її в Дії, декілька разів вже розраховувалась карткою Монобанка у магазинах-учасниках цієї програми, зокрема АТБ і Рошен. Купувала саме товари, позначені відповідною позначкою. Але жодної копійки кешбека у Дії не відображається.
Спробувала задати питання у Дії, але там пише тільки, що вибачте, за попередній період не нараховується.
Читала, що хтось зміг поспілкуватися зі службою підтримки, надав їм чеки і усе зарахували. Як вам це вдалося? Бо Дія тільки пропонує залишити офіційну скаргу Верховній Раді?
Тирамісу на терасі• 23 ноября 2024
Ответ дляОксана0917
как моно подключили? мне надо моно к а-банку))
У вас такое меню есть?
Если есть,то жмете,и будет выбор карт для подключения.Если нету,то я скажу как делала.
Просто было несколько обновлений приложения Монобанка,и сейчас возможно будет не так как у меня
Оксана0917• 23 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
У вас такое меню есть?
спасибо большое. получилось)