Після 2027-го росіяни зможуть зробити потужний прорив на фронті, коли накопичать достатньо ресурсів, – Залужний.
Війська рф, швидше за все, використовуватимуть тактику «ізмору» і відмовляться від агресивного подолання територій противника.
Зараз ізмор, можливо навіть пауза буде. Потім рішаться на прорив. Але мені здається, ближче до наступних виборів у сша. Не ждіть див
opium_black• 24 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Та конкретно ж
Це у нас гарненько і робиться
Але не одними цивільними є це повинно робитися. Якщо важлива для арміі спеціальність , тоді батьківщина і кличе цивільного.
А не по кожному чіху, в любу сраку - цивільного!
Це у нас гарненько і робиться
Це вже інша сторона медалі. Спочатку, розмова була про те, що, згідно Конституції, «важливіше».
Стрекоза любви• 24 ноября 2024
Ответ дляSmusish
А ви не вірите? Ви й досі в рожевих окулярах?
Мені цікаво прочитати пряму мову. Але я вже знайшла статтю, і скажу вам так, що інформація, яку подає автор від оригіналу відрізняється тим, що сам Залужний ставить під сумнів 2027 рік. Якщо вам теж цікаво САМІЙ розібратися, а не хавати лайно незрозуміле від якоїсь Порадниці, то раджу теж прочитати. Ось його слова, вибачте, що російською:
«По моим подсчетам, это может случиться где-то после 2027 года. Но еще не факт, что именно в 2027 году, с учетом экономической и демографической ситуации, и что кто-то будет претендовать на войны такого масштаба, как преодоление территории противника’.
Ответ дляСтрекоза любви
Кому цікава пряма мова, а не вирвані з контексту шматки, можна повне інтерв´ю УП послухати