Після 2027-го росіяни зможуть зробити потужний прорив на фронті, коли накопичать достатньо ресурсів, – Залужний.
Війська рф, швидше за все, використовуватимуть тактику «ізмору» і відмовляться від агресивного подолання територій противника.
Зараз ізмор, можливо навіть пауза буде. Потім рішаться на прорив. Але мені здається, ближче до наступних виборів у сша. Не ждіть див
Colombina.• 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
А до чого тут благо. Я кажу те, що не уб‘ють. В противагу ідеі «нас уб‘ють усіх».
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 23 ноября 2024
Ответ дляColombina.
Удалено администрацией...
За что??А кто на мову покушается?
Anastasiya-f052• 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Для них гірші тим що існуємо, тим що українці, тим що одразу в Стамбулі угоду не підписали.
Colombina.• 23 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
За что??А кто на мову покушается?
Удалено администрацией...
Ответ дляopium_black
Ви можете доказувати скільки завгодно, й тикати ці смайли, але ситуацію це не змінить й розуму вам не додасть. Люди народжуються й вмирають, а земля має залишатися, як раз для майбутнього України й українців.
Звісно, що людське життя краще цінувати за будь що інше, але згідно закону все по іншому.
Афігєть. Це якась маячня
opium_black• 23 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
А почему тогда статья про самую высшую ценность жизнь человека под номером 3,а про землю багатство аж под номером 14?
Не знаю чому. Ось питання й відповідь з екзамену. Але ж, ви все одно будете сперечатися. Я не проти того, що життя людини краще за все, краще за всі матеріальні блага, але згідно Конституції виходить по іншому.
opium_black• 23 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Якщо ви досі не згодні почитайте статтю 8 закону про правовий режим воєнного стану, (особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності), в якому нівелюється недоторканність людини, а також стаття 3 Конституції.
Тобто, заради захисту територіальної цінності України найвищі соціальні цінності відходять на другій план.
Ответ дляopium_black
А там десь написано що саме цивільні люди найвійськовозобов‘язаніші??
Що про участь працівників МВС, СБУ , силовиків, прокуратури там сказано?
opium_black• 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Почитайте, про цивільних в тому числі написано.
tanysha777• 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Навіть на мить задумуватися, а як там в окупації під рашистами, вбивцями, гвалтівниками- це вже дно дна
Не можна зарікатись в житті ні від чого, але, в цьому випвдку, в мене тільки одна відповідь - жити поруч з фашистами, ніколи!
Якщо б не було можливості жити в Україні, то значить поїхала б за кордон- на пособія, мити унітази, що завгодно робити
Я ще сто разів можу повторити, жити рвбами і брати подачки від своїх убивць- це піздєц піздєца
Піду душ прийму, гидко
Ответ дляopium_black
Отож, що у тому числі. А у нас із них бойова частина арміі складається.
І взагалі воно так каряво написано, що придратися можна до всього. Навіть відсутність у паспортах слова «громадянин». Ми не громадяни відповідно до наших документів. А у Конст. йде мова про обов‘язки по обороні держави саме громадян.
Ответ дляtanysha777
Піду душ прийму, гидко
А я що, спаречаюся?!?! Я б любі унітази мила у найчорніших негрів, аби шанс на виїзд. Ви видно сама-самотня, раз так спокійно кажете зо краще б злиняли😂😂😂ясно що краще!
Ответ дляtanysha777
Піду душ прийму, гидко
Можете не митися, ви мене зрозуміли трохи по-діагоналі: я жити не хочу не під ними, ні над ними, ні поруч із ними. Проте вони не тримають нікого, може і нас не затримуватимуть, і поїдемо в і бажаючі до унітазів тих. Ну або хто на що ґаразд.
tanysha777• 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Ага, дуже самотня
Я вже давно виїхала, з трьома дітьми, батьком в інвалідному кріслі і двома котами
tanysha777• 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Якщо сидите через сина, вибачте, не подумала
Але, знову ж таки, треба шукати варіанти- БУДЬ-ЯКІ
opium_black• 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Що отож? Конкретно написано про порушення прав цивільних, якщо розглядати це в контексті статті 3 Конституції України.
Ответ дляTeonaa
Первый разворот паспорта, слева - ’Паспорт громадянина України’, справа - ’Громадянство: Україна’
Ответ дляopium_black
Та конкретно ж
Це у нас гарненько і робиться
Але не одними цивільними є це повинно робитися. Якщо важлива для арміі спеціальність , тоді батьківщина і кличе цивільного.
А не по кожному чіху, в любу сраку - цивільного!
Це у нас гарненько і робиться
Ответ дляRosenica
Ви придурюєтеся? Поговоріть із людьми з Чернігівщини та Київщини, які були в окупації. Може, вони вам розкажуть більше і може дійде врешті.
І доречі зараз тоже й досі тут.
Так само, ще знайомий, сумщина. В окупаціі не був, пле через село йшли кацапи. Базувалися навіть якийсь час там. Я його ще не випотрошила, як все було, бо незручно, бо це новий знайомий відносно. Проте він і сім‘я явно цілі. І також односельчани.
І ні, я не ппидурююся.
Бо ходили в Бучу в тцк недавно, там я в кафе зайшла кави попить. І розговорилася із продавчинею. Вона розповідала що цю частину особл не чіпали. А отаам - і показує напрямок - каже убили багато людей, прострілювали тропу в лісі, по якій люди тікали.
От і все. Одні кажуть про рлзстріли, інші живі і живуть живими вже кілька років в окупаціі. То з якого чорта я «придурююся», нормальне запитання
І ні, я не ппидурююся.