lilu1990• 23 ноября 2024

Чи не вперше згодна із Залужним

Після 2027-го росіяни зможуть зробити потужний прорив на фронті, коли накопичать достатньо ресурсів, – Залужний.

Війська рф, швидше за все, використовуватимуть тактику «ізмору» і відмовляться від агресивного подолання територій противника.

Зараз ізмор, можливо навіть пауза буде. Потім рішаться на прорив. Але мені здається, ближче до наступних виборів у сша. Не ждіть див
нинель 1919• 23 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Хоч якась вже, щоб люди могли просто спокійно жити, щоб ракети не літали
Кордони 91 залишились в голові у людей в яких кукуха вже полетіла
і щоб в буси не хватали і кордони відкрили
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Ви що, натякаєте що навіть у трампа немає яєцььь???!!!!
Поки не будуть введені жорсткі санкції проти Китаю, ні у кого з них немає яєць
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Я думаю шо розрахунок на те що корупція таки добє Україну і вони прийдуть брати нас тепленькими
О, а оце чиста правда

Ви знаєте, коли мова заходить про корепцію, я починаю відчувати що я скритний ждун. Он на чистоту. З такими гнидами як у гюнас, мені однокуйствєнно хто буде замість них, авось не покбивають нас і не порозпинають вже якось..
Кросівки оригінал• 23 ноября 2024
Ответ длянинель 1919
Буси це взагалі п…ць. Я надіюсь хтось тим тцк дасть відпір. Вони дочекаються коли люди в групи будуть збиратись. Я сьогодні бачила відео як чоловік гуляв з собакою і його забрали, а перед цим побили. Собаку теж покинули.
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
О, а оце чиста правда

Різниця є, але жаль що даремно люди вмирають...
Olgusya• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Отож. Втрата сенсів це гірше за втрату територій
А які сенси? Стиратися об рашку? Ми не повернемо території і не втримаємо ті, що є. Що за культ смерті? Найвища цінність за Конституцією - людське ЖИТТЯ.
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
У залужного інші плани на нас

Про корупцію краще би шось сказав
Olgusya• 23 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Так. Початок бусифікації - це зворотний відлік агонії зеленої влади
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ длянинель 1919
може Портніков розповість як через кордон без кулі в голові пройти (через тису стріляють у голову наприклад).і виїхали би так зачинені у пастці...
Саме так! Як газова камера. Але заперли нас наші, а газ пустять в неї кацапи. Тому я і кажу, що навіть якщо напала росія, не одні вони є ворогом.
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну, слухайте, вчкать у бік китая це Ви вже занадто вимагаєте
Кросівки оригінал• 23 ноября 2024
Ответ длянинель 1919
Так, а потім пишуть потонув
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Наші не вороги. Просто вони не хочуть віддавати своїх овець іншим феодалам
Реалістка• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Заходу знайти свої яйця. Ну це я так вважаю
Цього не станеться. Єдина надія - протриматись, поки путін помре. Там, звісно, ще є притрушені, але вже не до такого ступеня. Тоді там почнуться якісь внутрішні ’бродіння’, вихід з тіні інших груп впливу, політиків трохи інших поглядів і таких, для яких завоювання України (хоч частини, хоч повної) не буде принциповим питанням. Тобто, революції не буде, буде, можливо, еволюція. До якої нам треба дожити.
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну в срср якось ж жили, ще й хвалили. Проживем.
А з нашими - це просто перехід від поганого до жахливого, від жахливого до дуже жахливого, і так далі
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Воно якесь безсмертне
Реалістка• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Вони не будуть введені. Китай досі тримає виробництво майже всього для майже всіх. Які санкції?
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Мало хто переживе. Кацапи налаштовані рішуче. Як і завжди
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Вівець. Оце Ви влучно сказали
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Вівець. Оце Ви влучно сказали
Для нас це війна патріотична і на виживання, для більшості верхівки - міжфеодальні розборки
Реалістка• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Воно якесь безсмертне
Ну колись же помре:) Шкода, що найкращі розвідки світу так і не наважилися прискорити цю подію.
Манюнайтед• 23 ноября 2024
До 27 у нас бойцов не хватит...
автор lilu1990 • 23 ноября 2024
Ответ дляМанюнайтед
До 27 у нас бойцов не хватит...
Для повзучої війни хватить
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Ну блін. Він і так вмер. Оці кукли замість нього - це зроблений путін, маріонетка у руках того хто цим рулить. Ну як варіант. Чому ні? Приховали смерть, а так як ще не доведена справа до кінця, і з метою запобігти дільожці влади, посадили схожого дядьку.

А якщо живий, то йому злегка за 70. Люди живуть близько 100 років…90,95, 97….
Я вже стара буду. Нецікаво.
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
На виживання - це з дома не висовуватися
Гимли• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
І згодні з тим, що він українським воїнам у Британії впрягав, що вони повинні бути готові вмерти?
Это вообще дно
Sova splushka• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
То хай би до своїх овець хоча б добріше ставилися. А то вже ріжуть, та ще й дивуються, що вівцям це не подобається.
nata.ant• 23 ноября 2024
На мою думку повинні готові вмерти,професійні військові,як раз такі як Заслужний)а не хлопці яких спіймали
Реалістка• 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa

Я вже стара буду. Нецікаво.
Та живий він. Але до 100 навряд проживе.
чаревна• 23 ноября 2024
После того, как он сбежал в Британию и стал ухылянтом, его мнение не интересует.
Пусть фоточки с женой постит и книжечки пишет, он же об этом мечтал
И не пишите, что Зеленский его выдворили. Было бы желание остаться в Украине, он бы остался