Замурмишка• 23 ноября 2024
Хто недавно робив закордонний паспорт, є затримки?
Паспорт потрібно не терміново, десь днів за 20 бажано отримати. Дякую!
В шоколаде• 23 ноября 2024
Ми робили через ДМСУ, без затримок. Щоб отримати в межах 20 календарних днів, теба замовляти терміновий. Він робиться за 7 робочих днів. Нетерміновий - за 20 робочих
Діана -9cfd• 02 декабря 2024
Вітаю ! Як у вас ситуація з отриманням паспорта ? Скільки по дням вийшло ?
Людмила-8c59• 07 декабря 2024
Подала на загранпаспорт 12.11 еще не готов, очень переживаю, нужно срочно выезжать
Замурмишка
• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюдмила-8c59
Я терміновий паспорт замовляла, той який за сім днів і не готовий🤔