Белочкой зови• 19 ноября 2024
Загубила листок Інн дитини. Де взяти щоб не їхати в податкову?
Мені потрібно цей код інн для дитини щоб в приваті їй відкрили карточку банківську
КоролеВешна• 19 ноября 2024
Вчора в якійсь темі писали, що в них інн дитини підтягнулись в дію, в свідоцтво про народження наче.
Можна простіше зробити і відкрити картку в моно, там не потрібно інн дитини
Ласковая_львица• 19 ноября 2024
Вони скани роблять. Тому карту можуть відкрити, скопіювавши ІНН з Дії дитини, але попросять принести вас паперовий ІНН.
Може щось змінилося, але приблизно рік тому, було саме так.