размахер• Изменено 23 ноября 2024

Яка причина у відмові візи в США? Нерухомість є, робота є, сімʼя є. Шо не так?

Гроші на рахунку є
В чому прикол
Я їхала в Польщу щоб мені дали копняка під зад без уточнень і пояснень
Чи тому що нас так не люблять
Кусман Сиру• 23 ноября 2024
Співчуваю! 🙏🙏🙏
Але мені колись у Києві відмовили.
Це взагалі моя травма життя 😁🙈.
Я хотіла поїхати на випуск до чоловіка, а мене питали
-ваша папа там? - питає дівчина з виду індуська
Роблю здивовані очі:
- чоловік там!
Вона знову: - ваша папа там?
Кажу: ні!
Ця жінка (тоді я про неї подумала, прости господи, обізяна)
Просто дає здається тоді оранжевого кольору відмову і показує наступний.
Я стою в повному шоці і намагаюся підійти спитати, яка ’папа’, а до мене підходить охоронник і бере заплаче відводить. Я так і не зрозуміла яка ж ’папа’:)))
А які у вас версії?
IQ 80• 23 ноября 2024
Сколько бы теорий не строили и не готовились за деньги. Основная причина отказа-где-то вы что-то наврали, приврали, приукрасили. А проверяют все тщательно.
Плету корзинки• 23 ноября 2024
Еще женщине и ее мужу легко дали визу на 10 лет. У него вообще никогда не было трудовой. ФОПом жена оформлена. Доходы не светят. Но показали свой дом, сайт своего магазина и твердое желание жить в Украине.
Уже во время войны подали доки в Австрии и визу их маленькому ребенку дали на срок визы родителей. Кстати, тогда, до войны, они скатались в сша и вернулись, даже не фантазировали там жить. И во время войны туда не поехали, выбрали страну без пособий, открыли свой бизнес и живут.
Не всем нужна Америка для счастья.
Кусман Сиру• 23 ноября 2024
Індуська😂😂😂😂😂😂, Т9 явно щось знає😂😂😂
Гравіцапа• 23 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Співчуваю! 🙏🙏🙏
Але мені колись у Києві відмовили.
Це взагалі моя травма життя 😁🙈.
Роблю здивовані очі:
- чоловік там!
Вона знову: - ваша папа там?
Кажу: ні!
А які у вас версії?
Ви щось наплутали в анкеті? Який випуск - чоловік американець?
Цветов Мне срочно• 23 ноября 2024
Ответ дляIQ 80
Я читала, что да, все соц сети и тд так как до собеседования у них есть на это время
Плету корзинки• 23 ноября 2024
Ответ дляГравіцапа
Не называйте войну «счастьем». Ее как нелегала ничего хорошего ждет, скорее всего депорт без права въезда. И вообще, как она права себе оформила без ssn?
Понятия не имею. Как-то ж и работает вполне легально все эти годы . Что-то типа нашего главы ОСББ. Наверное есть какие-то лазейки.
Вот как раз сейчас в связи с войной ее точно не депортируют. Так что и с дочерью воссоединение, и какая-то легализация будет. Ей счастье. Не нам же здесь в Украине.
Кусман Сиру• 23 ноября 2024
Ответ дляГравіцапа
Чоловік (husband ) українець вчився МВА просто хотіла побачити Американський випуск в живу, на що я ’витратила кращі роки’ життя.
А мене жорстко відшили - ваша папа там?
Я прямо хотіла дочекатися ту дівчину на Берестейській і витрусити з неї щож вона мала на увазі 😂
Кусман Сиру• 23 ноября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ой, не знаю, не знаю...
А потім тупо питають ’ваша папа там’ , то якось дивує рівень їхньої підготовки 😂. Там щось інше)
Я Вас не боюся• 23 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина27
Я в курсе, что причину отказа не озвучивают. Так как сама получала визу дважды. Но вы сами себе противоречите. Если человек подавался на Грин Кард, значит у него были намерения остаться ( легально), если после этого он подается на тур визу, это очень даже может вызвать вопросы у посольства.
Причину отказа озвучивают, она написала на бумажке, которую выдают после отказа, но без деталей, в общих словах. Я себе никак не противоречу. Намерение переехать в страну легально и остаться нелегально это не одно и то же. Если я хотела получить право на постоянное проживание совершенно не значит, что я готова жить в стране без документов.
И опять-таки истории тех, кто спокойно получат тур визу на 10 лет после грин кард лотереи тому доказательство.
Цветов Мне срочно• 23 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ой, не знаю, не знаю...
Может реально как повезет и на какого офицера попадаешь, может проверяют выборочно. Я когда-то много видео пересмотрела и никто не знает. До войны. Единственное, говорили, что за границей шансы больше чем в Киеве. Но это до войны было
Маруська Му• 23 ноября 2024
То якась собака сутула працює там сидить в тій Польші. Знайома недавно подавалась, безробітня, житла нема і дали. Мені не дали в минулому році. В папірці написано що не надала достатньо доказів що не лишусь там.
Я вірю в людський фактор, що мимра якась в тому посольстві попалась і все. До речі в Польші про Варшаву чула що проросійські робітники там.
Кондуктор автобуса• 23 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ой, не знаю, не знаю...
А напишите как это по англ звучало про папу. И что в отказе написали? Загадка прям
Кусман Сиру• 23 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Я погано знала англійську, тому вирішила розмовляти українською.
То питання звучала саме ’ваша папа там?’
Кусман Сиру• 24 ноября 2024
Ответ дляМаруська Му
Так, там справжня лотерея.
Кусман Сиру• 24 ноября 2024
Ответ дляМаруська Му
Тому я вище теж написала, що ’інДуська’.
Мене взагалі добивало, що візовий центр в Україні, а працює людина, яка не знає української...
Хоча з іншого боку людина збирається до америки , а спілкується у посольстві українською. Дай не питали мене чи знаю. Не намагалися зробити хоч видимість, що хочуть, щоб я зрозуміла питання. Моє інтерв´ю зайняло 2 хв:)
Чоловік просив подаватися ще раз, то я сказала, що більше такого приниження не витримаю за свої гроші ще слухати якісь недолугі питання ’ваша папа там’.