Ашолюдискажуть• 24 ноября 2024
Тина Кароль или Светлана Лобода?
Результат:
вже голосів:
75 (75%)
Лобода
25 (25%)
Тина
Сіточка• 24 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Что именно? Поют,танцуют, оземпик, внешне?
Чому оземпік?
Сіточка• 24 ноября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Тина точно на нём))
Я не слідкувала, але наче не була Тіна товстою
Яжбоматуся• 24 ноября 2024
Ответ дляСіточка
Вы её сейчас видели?
Сіточка• 24 ноября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Вы её сейчас видели?
Ні, бачила іноді в шоу, але не слідкую
Ну що ви, мамо!• 24 ноября 2024
Коли Тіна була в ночнушках, подобалась, образ, репертуар, така жіночність, зараз не можу ні слухати, ні бачити, Лобода крута.
Атятя_тётя• 24 ноября 2024
Для мене Лобода - назавжди ридаюча ’малєнькая люда’
Хто знає, той зрозуміє.
Гуляю босоніж• 24 ноября 2024
Звісно, Лобода
Остання пісня в неї - хіт, хоча все більше перегинає з губами і сексуальністю, перетворюється на вульгарщину.
Не вистачає їй Бадоєва - от хто вміє зняти звабливо і не вульгарно.
Лівий Локіть• 24 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Звісно, Лобода
Крапивиной ей не хватает )
А вообще я за Лободу . Нельзя отрицать , что она трудяга и единственная из Виагры , кто в сольной пошел вверх. Это именно тот случай, когда берут упорством
Гуляю босоніж• 24 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Крапивиной ей не хватает )
Ну у нее и после Крапивиной было все ок.
Про трудягу согласна, хит за хитом не падают с неба, тем более она сама занимается каждой песней.
А вот с имиджем и клипами - в последнее время явно не видит перегиба.
Твердая валюта• 24 ноября 2024
А ви бачили як на концерті у кароль запитали ’хто така?’, а та відповіла ’свєтка лобода’?
Мені аж невдобно стало за неї. Вона зараз намагається копіювати лободу
Яичница с беконом• 24 ноября 2024
Тіну не люблю. Бєєє. А от Лобода секси-секси. Жінка - скіпідар, що фізично віпрацьовує на концерті, що пісні у неї класні.
Патика-мотика• 24 ноября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Юля Саніна
щось її не чути і не видно. Сімєю за кордон виїхала?
Несемо світло разом• 24 ноября 2024
Ответ дляПатика-мотика
не знаю, не слідкувала
просто в музичному плані подобається більше
Умничка-помощничка• 24 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Не было у нее все ок после крапивиной
Анонім Перший• 24 ноября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Хто знає, той зрозуміє.
Огидна вона и всегда такой мерзкой была . А Тина как певица ни о чем , пару хитов средненьких .
Мрії у вирії• 24 ноября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Лобода звичайно то топ
Лобода розкішна жінка, особливо враховуючи 2 дітей. І рухається класно, і співає, і тримається на сцені, і взагалі прикольна. Мені ще з її рудих часів подобається
Ашолюдискажуть
• 24 ноября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Те саме, аж думка змінилась в гіршу сторону, це так низько з її сторони