Мастер Пис• 24 ноября 2024

Чому наші люди такі закомплексовані?

От коли заходить мова за предків, так в усіх предки князі, графи, купці, мінімум куркулі або козацька старшина. Тільки от статистика доводить протилежне, якщо брати селян, то до куркульського стану належало 5-10% селян, потім середняки,далі бідні йшли. Українська шляхта була або полонізована або русифікована, в містах традиційно українців було небагато.
Коко На Страже• 24 ноября 2024
От мій прадід теж був куркуль. Було землі багато, мали торбу золотих царських монет. Але все забрали((
ШанельКуКу• 24 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Это ж сколько вам лет?
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Это ж сколько вам лет?
38, а що? Мій дідусь народився в 1927, а його батько 1895-1900. Пам´ятаю, що десь в цих роках. Йогожінка, моя прабабуся 1903року.
Prervana• 24 ноября 2024
Случился недавно странный разговор, а котором собеседник начал рассказывать о своих каких-то там элитных корнях из глубины 18 века, геральдике, каких-то родственных связях с историческими личностями. Я честно сказать и не нашлась чем тот диалог продолжить. Никогда меня эта вся фигня не интересовала, дальше бабушки и дедушки ничего и не знаю. И семейных гербов под сукном не храню. Наверное по причине того, что их нет😆
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляPrervana
А мій дідусь портрети своїх предків зберігав на горищі. Великі такі. Якщо автор не з таких, що звичайно легше себе заспокоїти, що інші вигадують. Але походу комплекси якраз в автора))
ШанельКуКу• 24 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Чого ви така ’затюкана’? Звичайне запитання, ніхто на вас не нападає, не треба оборонятися
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Тобто обзивати затюканою у відповідь на уточнення це не напад?)) ну хай так
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Автор, погугліть ’календар брюса’ чи ’брюсов календар’. Я в дитинстві в дідуся його читала. Прості селяни таке навряд купували. Плюс повно церковних книг на старослов´янській мові.
Уходя дверю не хлопать• 24 ноября 2024
Прадіди були з села, жили всі бідно, бабуся з дідусем стали на ноги, освічені, працьовиті, гарно заробляли, забезпечили дітей і онуків.
автор Мастер Пис • 24 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
У Вас тільки один прадід був? У мене теж один прадід був з сім´ї куркулів (по бабусі за мамою), решта троє - самі звичайні селяни - хтось бідніший, хтось багатший, але не куркулі. Просто якось дивно виокремлювати тільки когось одного в роду.
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляМастер Пис
За цих родичів, що з маминого боку знаю більше. А от з папиного мало інформації. Папа казав, що його бабуся була з дворян, а її чоловік простий, і що від них сім´я відреклась.
ШанельКуКу• 24 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Знов така ж реакція на запитання...
Жіночка, гарного вам вечора та життя взагалі
Астановитесь• 24 ноября 2024
Никакой закомплексованности и возвышенности не знаю, в моем роду все четко и понятно, у мужа - тоже. Спасибо немецкой скурпцлезности😍удивительно, что они хранили архивы документов более 100 лет👏
Точная копия плова• 24 ноября 2024
Ніяких багатіїв не було, наскільки я знаю. Дід був начальником залізниці нашого краю.
А так всі українські прості селяни з півдня України. В одному селі жили все життя, декілька мені відомих поколінь, поки не прийшли ’брати’ у 22 році
Алина-1240• 24 ноября 2024
Вы какую то ахинею несете
Маю натхнення• 24 ноября 2024
Ответ дляАстановитесь
У вас німецьке коріння?
Fashion4• 24 ноября 2024
От интересно кто мои предки.. куркули князи или графы)) как это узнать можно?)
Коржик• 24 ноября 2024
Автор, Вы правы, кого не спроси - все дворяне, потомки выжившего члена царской семьи. Селяне - все потомки заможніх куркулів.
А по факту - 98% потомки обычных серых крестьян.
Коржик• 24 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
У вас німецьке коріння?
Наверное они из рода Бурбонов, что уж там
Коржик• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Дементная бабушка должна была открыть тайну перед смертью
Астановитесь• 24 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
У вас німецьке коріння?
Да, у мужа. Автоматом семья
Гл. Амурная• 24 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Это ж сколько вам лет?
А что Вас удивляют? У меня дед был раскулачен. В ссылке в Сибири 16 лет был. Мне 48 лет. Дед мой 1896 года. Когда деду было 58 лет родилась моя мама, я родилась когда ему 80 было.
Да, я блондинка!• 24 ноября 2024
Так может в вашем окружении как раз все те, кто из числа 5-10% 🤷🏻‍♀️
Например моя прапрапрабабушка тоже из очень богатой семьи, у которой было много земли, но ее младенцем подбросили богатой бездетной семье, а кто биологические родители - неизвестно
Да, я блондинка!• 24 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
А у нас часть земли и по сей день осталась. Просто у прапрабабушки было 11 детей, то ту землю разделили. Потом у прабабушки было 2 детей, то тоже кусок земли поделили…
А царская монетка до моей мамы только одна дошла. Тоже раздавались по ветке
Lynx_1992• 24 ноября 2024
Мої звичайні селяни, сільська інтелігенція.
Прадід не маючи жодної освіти (пройшов курси лікнеп - ліквідація неписьменності, тобто його читати-писати навчили уже дорослим) мав керівну посаду на заводі. Він загинув на другій світовій, дружина лишилася з 3 дітьми. Вона не вміла писати, до кінця життя (а померла вона у 1995) ставила хрестики замість підпису в документах. Але перед тим як піти на фронт, він просив дати освіту дітям, тож моя бабуся стала вчителькою.
З татового боку уся відома мені родина були селянами. Наскільки мені відомо, були в роду і досить заможні, не знаю чи прямо куркулі (це ж ті, хто мав найманих працівників), але кілька корів, земля в обробітку, тощо
Холодная каша• 24 ноября 2024
Я мало знаю о своих далеких предках. Знаю, самые обычные люди из села, покорители столицы, которые тут закрепились - мои дедушки и бабушки. Одна из бабушек была полькой, но тоже никакая не шляхта, из простых селян, переехала в Украину с мужем, сначала во Львов, потом в Киев.
Но какая разница, какого происхождения - я горжусь ими всеми, они очень крутые и сильные люди, и я благодарна им за все, чему они меня научили, и за то что нажили и оставили нам.
Mede• 24 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
І мій також. Також все забрали і погнали на Соловки. Його діти - мій дід Іван та його брат Сергій побиралися по селу і ледь не померли з голоду у 33-му, а мати таки померла
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляMede
Який жах(( мого прадіда забрали у в´язницю у місто. То прабабуся вагітна уже з добрячим пузом пішки з села ходила туди тиждень і таки відбила його додому.
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
У моєї прабабусі з 11 дітей вижив лише один мій дідусь. То голод, то хвороби, то війна.
Говорю відверто• 24 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
на землях мого прадіда зараз велике село і частина сусіднього селища. Українець, ніхто його не полонізовував, а синів совіти в 39-му швидко зрадянщили, як і майно із землею