Скляна миша• 24 ноября 2024
Какая форма и цвет подойдет на очень короткие ногти?
Поломала ногти почти под корень, а старый гель уже отрос. Донаращивание делать не хочу, какач форма и цвет будут нормально смотреться?
Марічка• 24 ноября 2024
На коротки ногтях квадрат хорошо смотрится, цвет лака подбирайте под цвет кожи
Нічого вдягти• 24 ноября 2024
Ответ дляМарічка
Якщо нігтьове ложе широке, квадрат виглядатиме обрубком.
Для адекватних порад потрібне фото, а не щоб кожен на себе приміряв
Марічка• 24 ноября 2024
Ответ дляНічого вдягти
И на широких квадрат нормально смотрится, просто можно сделать мягким, поэтому оставьте свои агрессивные выпады при себе.
Нічого вдягти• 24 ноября 2024
Ответ дляМарічка
Розширте свій кругозір і уявіть, що квадрат взагалі не всім підійде, а тим більше на конкретну довжину.
Марічка• 24 ноября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Адресуйте этот совет себе, и ещё добавьте к своему кругозору адекватности, с учётом того, что тема не ваша и писала я не вам, не лезьте в чужую беседу.
успокойте_Меня• 24 ноября 2024
Автор, на коротких і червоний, і бордо, і чорний, і глітерні, і нюд - все буде прекрасно виглядати, а все ж форму робити треба підбираючи індивідуально. Частіше всього більшості підходить форма, яка повторює візуально край пальчика, скво овал теж. Чіткий квадрат - взагалі дуже груба форма, не всім личить, тим більше без довжини
успокойте_Меня• 25 ноября 2024
Зробила собі сьогодні більш овальні, перші два фото, на інших- попередні манікюри. Завжди ношу короткі і зручні, може мені і не йдуть, тут мало що йтиме, бо вік і не худишка.