Чемна панночка• 24 ноября 2024
Страшно випадає волосся.
Прям дуже сильно випадає волосся.Була в лікаря кучу грошей так і нічого несказала. Сказала в кінці напевно гормональний збій.Я не можу На це дивитись як воно випадає.Купила вітаміни перфектил і тердеферон .Сьогодні другий день но все одно страшно випадає.Що можна зробити щоб хоч трошки призупинити випадіння.Може іти купити Вітамін В12 в уколах і проколоти 5 днів????чи поможе??
Кукусики• 24 ноября 2024
Ну яке 5 днів? Який другий день вітамінів? За пів року лікування може відчуєте результат, а не за тиждень. І це за умови правильного діагнозу. Треба шукати нормального лікаря.
Я така бойова• 24 ноября 2024
Щоб допомогли вітаміни, треба два курси по місяцю, з переривом місяць, а не два дні
Просто болталка• 24 ноября 2024
Це ж не за один день має припинитися, і навіть, не за кілька тижнів.
Лікар топ. Напевне, гормональний збій і я вам можу сказати, а що робити, куди далі копати? Про це вона не сказала? Чи на цьому етапі її повноваження всє?
Кундалина• 24 ноября 2024
Витамины надо месяцами комплексо пить)) Нет таких витамин, что 1 таблетку выпил и всё прошло
Телепузик• 24 ноября 2024
Второй день чего)? Автор, при благоприятном течение выпадение усиленное может быть до полугода. Второй день...
Телепузик• 24 ноября 2024
Ответ дляКундалина
И тем более от выпадения они не спасут. Когда волосы те, что ждут выпадения в телогене.
Могут новые волосы только укрепить. А могут и нет.
Пані з калабані• 24 ноября 2024
Красный Виши с аминексилом купите, первые разы держите как маску по полчаса. Сразу меньше станут выпадать. Пока пьете остальное. Берите сразу бутылку на 400 мл и хорошую маску и какую нибудь несмывашку, волосы как солома после него.
Тоска в носках• 24 ноября 2024
Витамины нужно пропивать курсом 3 месяца. За пару дней чуда не случится
Ну и Вас врач отправил сдать гормоны?
Не пириживай• 24 ноября 2024
Каким шампунем можете голову, ну и собственно о чем идёт речь? О каком объёме, Вы уверены, что это критично, а не естественный обмен ?
Карусель-весель• 24 ноября 2024
Сдайте анализ на ферритин и витамин Д. Обычно их нехватка провоцирует сильное выпадение волос. И биотин ещё можно пропить. Комплексные витамины проблему не решат, это для поддержания.
Хвігура мічти• 24 ноября 2024
За 2 дні хочете результат?
Навіть тардиферон починає показувати результат за 2-3 тижні (приймали за призначенням лікаря, після аналізу крові і подальшим контролем кожний тиждень).
Зараз приймаю біотин+ інші БАДи (шкіра/нігті, вит. Д та омега) вже більше місяця, то не зупинило повністю випадіння, лише пригальмувала на процентів 20-30. Також підстригла волосся на 10 см, щоб трохи легше було і менше його було всюди (раніше було нижче лопаток)
Инфотуфелька• 24 ноября 2024
4 роки тому в мене почало катастрофічно випадати волося. Я тоді була у такому відчаї, що замовила в інста якісь капсули. Я звичайно не вірю в таку фігню, але вони мене просто врятували. Буквально після першого використання випадіння зменшилось прям помітно. На фото випавше волосся до капсул та після двох застосувань. Це було щось неймовірне. Випала в мене тоді третина, якщо не половина волосся. Були страшні залисини і знадобився час, щоб воно все назад заросло. Капсули, які замовляла, на фото. Звичайно, пила вітаміни, робила масажі шкіри голови
курасаны• 24 ноября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Автор, можете ничего не делать, в январе выпадение прекратиться
Почему в январе? У меня тоже выпадают с августа , может я не знаю чего-то))
Колгоспниця• 24 ноября 2024
Ответ длякурасаны
Знаете, это сезонное