Як думаєте, чи встоїмо ми в довготривалій систематичній війні на ізмор? З подальшим проривом росіян. Чи готові будемо до цього прориву?
В принципі, на це питання уже відповів Білецький у своєму інтерв´ю. Але цікаво порассуждать.
Запорожьемойдом• 24 ноября 2024
Мне интересно - что выберет руководство страны- сохранить государство или сохранить неприкосновенными ментов, тцкашников,судей и т.п. Похоже что пока руководство выбирает сохранность своих шестёрок. На сохранность государство начать.
Ответ дляЗапорожьемойдом
Поки що це питання стоїть не ребром. Але вже недалеко той час
Ответ дляBransoletka
І що Білецький сказав?
Давайте скажу відверто: у росіян ситуація не краща. Всі розповіді про десять або сім їхніх снарядів на один наш не відповідають дійсності.
У росіян дуже проблемна ситуація з ОВТ (озброєння та військова техніка – УП) – озброєнням, військовою технікою, з бронетехнікою, боєприпасом, якістю боєприпасу.
Але в них є декілька системних переваг. Наприклад, перевага повітряної компоненти – російські КАБи радикально змінили ситуацію на землі.
І, звичайно, обсяги людського ресурсу відіграють значну роль. Росіяни наступають не завдяки, скажімо так, зосередженому вогню артилерії. І не завдяки масованому застосуванню бронетехніки. А саме за рахунок безкінечної кількості в прямому сенсі слова м´яса. М´яса – бо так, як вони його використовують, солдатом теж непросто назвати.
Ответ дляlilu1990
...зараз найскладніша ситуація за майже три роки війни. В деякій мірі я б її вважав навіть складнішою, ніж весна 2022 року.
Причин багато: нестача особового складу, недостатній рівень підготовки...
ну значит всьо..почему рошен не переезжает на западную или за границу?почему не продают корпорацию?
Ответ дляingaruta
ага.напипшите на вумен рук в вк на оках что б условная варька отдала сына на штурм глинобитного сарая на донбассе.вас пошлют матом сразу тысячи подписчиц.там от одного слова -мобилизация-в обмороки падают.
Ви зараз опровєргаєте факт, розтиражований телемарафоном, що росіянки кровожадні і за Ладу ніву пошлють чоловіка на фарш в Україну?
Ответ дляЗапорожьемойдом
сохранить свою власть