Ростки жимолости• 24 ноября 2024

Як позбутися страху втратити стабільну роботу?

Сало не люблю• 24 ноября 2024
Любая работа- это временно..поэтому и нервничать не стоит, одно уходит- второе начинается
Мафиозная• 24 ноября 2024
В Україні не можна просто дихати, ти або працюєш, або…
Пишу з калідору• 24 ноября 2024
Пишіть список. Одна половина: чому саме я боюсь втратити роботу. Напроти кожної причини пишіть - що саме ви можете зробити, щоб цього не сталося. І окремий список: що я можу зробити, аби втрата роботи не стала для мене великою проблемою (додаткове навчання, перегляд інших вакансій та розсилка резюме тестово, щоб зрозуміти, як швидко ви знайдете на заміну і так далі). Перечитуєте ці списки, коли накривають тривожні думки.
Маргарита и Мастер• 24 ноября 2024
Автор, по можливості - створіть ’фінансову подушку’. Фінансові радники стверджують, що це сума, яка рівна 6 місяцям ваших витрат(саме не зарплат, а витрати). Припустимо, Ви витрачаєте на місяць на квартплату, продукти, необхідні ліки, побутову хімію 25 тис грн. Отже, Вам треба відкласти 25*6 = 150 тисяч гривень
Знаю, що це може звучати як ’якщо у тебе немає мільйону, то йди і зароби його’, але мені саме цей підхід допоміг впоратися з тривогою з початком війни. Я відклала таку суму і тепер є думки, що можливо втрачу роботу, але вони не викликають у мене жаху
Аноним_• 24 ноября 2024
Заначка в 12 зарплат
Аноним_• 24 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Все вірно всюди пишуть про заначку яка дорівнює постійних витратам на півроку, тобто за цей час точно знайдеш іншу, але мені краще рахувати не по витратам,а по сумі зп, так ще спокійніше
Мошей ницца• 24 ноября 2024
Сжерете себе цими думками, в нашій країні все не стабільно, сьогодні є робота, а завтра хз
Водійка хімарса• 24 ноября 2024
Я тоже боюсь так как очень хорошо зарабатываю. Но работа удаленная. Это все таки более надежно.
Дивне створіння• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Кем вы работаете удаленно?
Дивне створіння• 25 ноября 2024
Автор, этот страх нормальный. Стабильность это вадно.
Подлерживаю про фин подушку. Хотя, у меня она, допустим, есть на полгода, но все равно стремно. Важно понимать, что деньги будут поступать постоянно. Это некая безопасность .
Думаю, как нахимичить чтоб был пасивный хоть и маленький доход
Водійка хімарса• 25 ноября 2024
Ответ дляДивне створіння
Кем вы работаете удаленно?
Фрилансер
Дивне створіння• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Фрилансер
Ну это же не профессия)) я имела в виду какую именно работу вы выполняете?