Яжбоматуся• Изменено 24 ноября 2024
Чи любите ви коли хтось гладить вашу собаку
Люди в яких є собака, якщо ви будете вигулювати свою собаку, і хтось з сторонніх осіб погладить вашу собаку, без вашого дозволу.То як ви до цього поставитеся?
Твоя подружайка• 24 ноября 2024
Любими или нет, это людей не останавливает. Его невозможно не погладить, тем более сам ко всем ластится
Фоточки нема• 24 ноября 2024
Царство йому небесне.
Сам винен дур@к.
Собака хоч і маленький але трохи нервовий, і якщо його не чіпати то адекват. А от якщо хтось намагається його погладити чи пожамкати то дуже проти такого від чужих людей.
Сам винен дур@к.
Аноним ФЕЯ• 24 ноября 2024
Не проти. Тим більше собаки люблять коли їм приділяють увагу. Я рада, якщо собака рада.
Яжбоматуся
• 24 ноября 2024
Ответ дляФоточки нема
Царство йому небесне.
Сам винен дур@к.
Ви це до чого?
Пукимончиг• 24 ноября 2024
Якщо бачу, що собака привітна, то завжди питаю у господаря чи можна погладити, досить обережна в цьому, тобто не тіскаю, і годувати без дозволу теж не буду.
Фоточки нема• 24 ноября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ви це до чого?
До того що я в принципі не дозволяю торкатися своєї собаки. А якщо хтось все одно лізе погладити собаку то вона просто кидається на ту людину, що її намагається погладити. І мені необхідно тримати собаку бо укус то боляче.
Так зрозуміло? Не всі тварини люблять чужих дотики
Сладкий лимончик• 24 ноября 2024
мои собаки рабочие, в намордниках на людях. Но когда их гладит ветврач, кинолог или сапер - то там у них свой диалог. Навряд ли их подойдут гладить обычные люди. Но а так против, нельзя гладить чужое животное, никто не знает его реакцию.
Кумедний ґудзик• 24 ноября 2024
Мою собаку никто не гладил, никогда. В школе у меня был здоровый доберман.
Алина-1240• 24 ноября 2024
У меня была адекватная социализированная собака.нормально относилась,гладили люди,она от этого развалиться что ли?
Трільчиха• 24 ноября 2024
У меня маленькая пушистая няшка. Либо позволяет себя гладить, либо нет. Люблю, когда спрашивают. А вообще мне не нравится, когда лезут к моей собаке, оставляют на ней свою энергетику.
Нормально відношуся. Собаки виховані,з цуценят завжди контактували з різними людьми,не агресивні.Іноді помічаю,як проходячи повз деяки люди лагідно торкаються хвоста,або по спині проводять рукою. Але часто все ж таки питають,чи можна погладити ,фото зробити разом з ними. Завжди дозволяю поспілкуватися з собаками,бо вони люблять увагу від людей і дітей.
Міні-бікіні• 24 ноября 2024
Ответ для_Helenn_
Клас, я таких обожнюю, в домі теж живе самоїд, його глажу по-сусідськи
Леся Українка• 24 ноября 2024
У мене померанський шпіц, няшка, ніжний, не гавкає на людей, дуже любить товариство інших собак, а ось до людей чужих ставиться дуже обережно, боїться їх і тікає від них. Мене бісить прямо, коли люди силою намагаються його погладити, особливо ті в кого також є собаки, не розумію цього взагалі. Також не подобається коли діти за ним біжать і намагаються вхопити його за хвіст чи шерсть чи просто лякають його, а мами взагалі не реагують на це. Іноді питають чи можна погладити, тоді я тримаю песика, заспокоюю його і дозволяю, але це буває дуже рідко, бо для нього це стрес. А сусідка взагалі зашугала його і тепер коли він її бачить тікає якнайдалі.
Ответ дляМіні-бікіні
Самоїди обожнюють людей. Я раніше часто на перетримку брала до своїх ще самоїдів і ловила себе на думці,що вони взагалі по хазяйнам не сумують. Їм аби побіситися разом з собаками ,ну і щоб був хтось із людей поруч ,щоб погодували вчасно
После 18• 24 ноября 2024
мою мадам без дозволу ніхто ніколи не гладить і не буде - вона в нас хоч і велика дівчинка (за розміром і об´ємами), але дуже ляклива, ховається за мене.
Я люблю носить на руках, чухать, гладить сусідсього песика )) А також сусідських ’дівчат’, живуть через забор від нас.
А так, чужих собак і сама не люблю чіпать, і мою якби ніхто не трогав
ЕлькиПальки• 24 ноября 2024
Я категорично проти. Я ж не глажу динитку маленьку, яка мені сподобалася чи чоловіка незнайомого. Якщо питають, то кажу ’ні’ завжди. Правда бувають випадки коли людина ну дууууже дружелюбна і не питаючи гладить. Дітям завжди відмовляю. Бо бачу де перед цим були їх рученята: то в носі, то ще десь...
18 мнеУЖЕ• 24 ноября 2024
Дуже вдячна власникам собак, які дозволяють спілкування зі своїми вихованцями. Я собак обожнюю, але тримати у себе не можу, бо алергія. І для мене таке щастя, коли можна доторкнутися, погладити, почухати, поговорити))) з сусідським або просто перехожим.