оксюморон• 24 ноября 2024
Таємний санта. Що дарувати до 450 грн?
На роботі граємось. Дістався хлопець айтішник, який працює понад 10 років у компанії. Особисто його не знаю. Що можна подарувати з таким бюджетом?
Не їм після шостої• 24 ноября 2024
Ответ дляИванка Бур
А на выходе из кино наряд ТЦК.
Он ойпишник. У них бронирование
Куратор дебошей• 24 ноября 2024
Ответ длямладокошкина
Капець просто
Погоджуюся😂 мабуть непотрібна завалялася. Може теж хтось подарував🤔
Заліковий троль• 24 ноября 2024
Ответ дляИванка Бур
А на выходе из кино наряд ТЦК.
А на роботу як ходить ?
Неробименінерви• 24 ноября 2024
А є якась інфа? Ну у нас наприклад писали побажання, мов ’люблю солодке, домашній декор, зелений чай’. Чи ’алергія на арахіс, не п´ю каву’.
А загалом, це не про щось потрібне, а про милу, приємну дрібничку. Звісно як у вас бюджет 450 грн і ви чашку за 50 грн купите, то буде дуже не гарно. А так чоловіку алкоголь, жінкам цукерки(просто не самі дешеві, щоб чи передврувати чи як гості прийдуть пригостити) чи щось миле новорічне, для настрою. Ніхто за 500 грн не очікує супер подарунків. Це вважайте ви сдали всі по 500 грн і вам однакові чашки чи набір цукерок купили. Просто для антуражу, не більше
Иванка Бур• 24 ноября 2024
Ответ дляspart-5037
Бутылку алкоголя в коробке подарочной. Нг скоро, пригодится, даже если он сам не пьёт.
Это моему мужу дарят алкоголь крепкий. А он только пиво иногда пьет. Мы уже можем ларьку открывать по продаже. До войны еще подруги с мужьями приходили , а сейчас все по-домам и не хотят лишний раз высовываться, а кто-то уже давно уехал.
Вывозим те бутылки в гараж.
оксюморон
• 24 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Інфи про побажання немає, на жаль. І ми ще працюємо в різних офісах, тому ніколи не бачились навіть.
Работать надо• 24 ноября 2024
Ответ дляоксюморон
А кому належить така креативна ідея, щоб незнайомі люди подарунками обмінювалися?
Це буде спільний корпоратив, чи як ви взагалі подарунок передавати будете?
оксюморон
• 24 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Поштою
Чеширская кошечка• 24 ноября 2024
Ответ дляоксюморон
Ось на розетці зараз можна такий віски зі склянками
Не всі чоловіки вживають алкоголь. Він вживає?
оксюморон
• 24 ноября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Колеги казали, що так
Чеширская кошечка• 24 ноября 2024
Автор, як звати вашого айтішніка?)
Здається, я можу його знати)).
У нас теж оголосили на роботі про цей ’захід’. І такий же бюджет)).
Здається, я можу його знати)).
оксюморон
• 24 ноября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Автор, як звати вашого айтішніка?)
Здається, я можу його знати)).
😁 а ви у якому місті?
Чеширская кошечка• 24 ноября 2024
Ответ дляоксюморон
😁 а ви у якому місті?
Зараз Київська область, але у нас робота частково віддалена, тому співробітники із різних міст.
Неробименінерви• 24 ноября 2024
Ответ дляоксюморон
Тоді чи пляшку віски/вина чи солодощі, що от завжди можна віддати чи передарити. Чи як вище писали новорічну іграшку чи типу милка пінки ббв в новорічному принті. Як є авто то в ббв є класні холдери і самі аромати вкладиші, але їх треба заздалегідь замовляти на розпродажі, бо так в бюджет не вкладетесь, я пару разів дарувала якраз на тайному санті(але у нас трохи більший бюджет був)собі купувала, то прям всім подобалось і навіть хлопчик на мийці питав, чим так класно пахне. І знову, від вас не очікують останній айфон, то про щось дрібне і приємне. Вечір порадіти дрібничці і віддати/викинути.
оксюморон
• 24 ноября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Ні, ми не колеги))
Та чим цікавляться ваші айтівці?
Чеширская кошечка• 24 ноября 2024
Ответ дляоксюморон
Ні, ми не колеги))
Та чим цікавляться ваші айтівці?
Хто чим).
Один приятель колега купує комп´ютерні ігри (35 років дядьку)).
Один, справді, любить віски, коньяк.
Один в Епіцентрі любить купляти для ремонту.
Один помішаний на парфюмах (має мільйон відливантів і пробників - показував фото свого скарбу).
Один полюбляє масажі, тому подарунок - сертифікат в масажний салон це ок. Але зараз масаж дорожче ніж 450 грн.
Хороші подарунки будуть коштувати набагато дорожче.
Один, справді, любить віски, коньяк.
Не їм після шостої• 24 ноября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Це можна передарувати, або гості випʼють. І не буде хлам в квартирі
Не їм після шостої• 24 ноября 2024
Ответ дляоксюморон
Колеги казали, що так
Тоді це чудовий подарунок
Иванка Бур• 24 ноября 2024
Ответ дляЗаліковий троль
А на роботу як ходить ?
На работу можно ездить в авто или вовсе работать удаленно.
Пухнасті штани• 24 ноября 2024
У нас в департаменте 25 человек, играем уже 5й год, у меня лично не было неудачных подарков) первый раз сама крутила носом, потом поняла, что была неправа, очень поднимает настроение. Мужчине выбрать сложнее. У нас обычно дарят алкоголь, классные носки, термокружку или бутылку для воды, фонарик, новогодняя чашка, тематическая футболка.
Шлях до зірок• 24 ноября 2024
Я сину програмісту дарувала такий набір шкарпеток . Програмісти написи зрозуміють.
Вже більше року носить, якість гарна
Ответ дляИванка Бур
Вывозим те бутылки в гараж.
Муж врач?
Тётушка Лошадь• 25 ноября 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Он ойпишник. У них бронирование
Далеко не у всех
Тётушка Лошадь• 25 ноября 2024
Ответ дляИванка Бур
А на выходе из кино наряд ТЦК.
Из соседней темы
Тётушка Лошадь• 25 ноября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Автор, як звати вашого айтішніка?)
Здається, я можу його знати)).
Спросите, что ему подарить гель для душа, зонтик , фонарик , виски , термокружку или новогодние носки?)
младокошкина• 25 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ми взагалі з чоловіком після корони ті пахучки в автомобілі ,не сприймаємо(((