Бегущаяпо• 25 ноября 2024
Molecule M01+Guaiac Wood ну и как вам?
подошел запах?
З родзинкою• 25 ноября 2024
Солодкуватий запах диму, деревини, смоли і паленої резини) цікавий аромат, але я не впевнена, що буду його носити
З родзинкою• 25 ноября 2024
Барберрі класний, там така ніжна лаванда. Думаю цей аромат багатьом сподобається
Бегущаяпо
• 25 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
а мне копч´ннім мясом. Напшикалась, коллега говорит приятніе но слішит только деревяшки...копч´нное не слішно ей
Бегущаяпо
• 25 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
барбери да, мне подходит
З родзинкою• 25 ноября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Мʼяса не чую)) які у всих різні носи)
Женщинас• 25 ноября 2024
Мені перша нота копчене , навіть мазь вишневського
Але ця нота злітає буквально за хвилину і залишається класична молекула 1. І на мені вона сидить досить затишно
Женщинас• 25 ноября 2024
Ответ дляБегущаяпо
барбери да, мне подходит
Я так багато очікувала від аромату барбериі але він якийсь безликий , схожий на сотні інших ароматів