Пописанная парта• 25 ноября 2024

Гарантія та упаковка від техніки

Поясніть будь ласка, навіщо треба зберігати упаковку від техніки щоб потім скористатися гарантією?
Чи це можливо якось обійти?
Купила велику хліпопічку - здоровенна коробка, купа пеноплатсту для транспортування, я хз де це багатство зберігати 2 роки..
Играю_на_кларнете• 25 ноября 2024
Зачем два года,две недели,чтоб было в чем вернуть
автор Пописанная парта • 25 ноября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ну от я минулого тижня намагалася віддати в Цитрус навушники на діагностику бо одне вухо перестало працювати - перше питання про упаовку, не приймемо на діагностику навіть і точка.
Играю_на_кларнете• 25 ноября 2024
Ответ дляПописанная парта
Пусть бы закон показали и дали письменный отказ. Никто не хранит упаковку год или два.
Ангелок з ріжками• 25 ноября 2024
Ответ дляПописанная парта
Для крупногабарита другие правила. Пенопласт выкинуть, коробку разрезать и сделать плоскую.
Я храню, потому что потом продаю в полный коробках технику. Но пенопласт выкидываю через две недели.
автор Пописанная парта • 25 ноября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Тобто з законі ні слова нема про те що товар має йти на гарантійний ремонт або повернення з упаковкою?
Играю_на_кларнете• 25 ноября 2024
Ответ дляПописанная парта
Конечно нет. У нас дома не склад, где хранить в квартире коробку от холодильника?
Играю_на_кларнете• 25 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Где эти правила написаны?
Белая и пушистая• 25 ноября 2024
По закону вже не потрібна упаковка
Але по можливості ми тримає, якщо є перспектива подальшого продажу речі