Нічна ненажера• 25 ноября 2024
Хочу поїхати в Німеччину (прихісток)
Немає роботи із за частих тривог. Спокійного життя не має в місті і в себе в хаті. Збираюся і я їхати за кордон бомживати краще там , ніж тут ,та ще боятися що сюди в дім прилетить. Нічог мене вже тут не тримає.
Може хтось поділиться порадами з чим там мені прийдеться столкнутись? Бо їду в нікуда.
АгатаХристя• 25 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ну і до чого ваші мегаполіси? Вибор звісно що має бути. Я їхала конкретно в Мюнхен. А можна було б обрати інші діючі центри.
ну коли я жила в німеччині в мюнхен було не потрапити... але я в 2022му..
Мамаша в бигудях• 25 ноября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Ну смотрите мы приехали в октябре в Гамбург, здесь нас и оставили, хотя все писали что сейчас расселяют ТОЛЬКО в села. И поселили нас не в лагерь,а сразу в отель.
Так что это как повезет.
Ну теперь попробуйте выехать из этого хотеля..квартиру в Гамбурге найти-из области фантастики
Теща дочки• 26 ноября 2024
Ответ дляКручу хвости
Если здесь с вас толку нет, то и там тоже
З найпотужніших такий толк, що аж пісяємось від щастя
Треба ось так• 26 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Лучше решайте сразу. Если вы получите статус в Польше, а потом решите поменять страну, то сейчас уже многие страны не дают статус после других европейских стран. Это в начале войны можно было переезжать и менять статус одной страны на другую.
Може ви знаєте
А якщо в Польщі отримати прихисток то потім можна подорожувати по Европі?